Son Dakika: Coinbase 3 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Uçuşa Geçti

son dakika coinbase 3 yeni altcoin listeliyor fiyatlar ucusa gecti euK7KbKD

Öncü Bitcoin ve altcoin borsası Coinbase’den bugün önemli bir duyuru geldi. Coinbase Pro, Coinbase’nin sahip olduğu ve işlettiği gelişmiş bir kripto para ticareti platformudur. Coinbase Pro, kısa süre önce 3 yeni altcoin projesini destekleyeceğini açıkladı. Bu açıklamaya göre, borsa 11 Mart’ta platformunda MATIC, SKL ve SUSHI’yi listeleyecek. Coinbase Pro’nun duyurusunun ardından altcoin fiyatları sert yükseldi.

Coinbase Pro, 3 yeni altcoin projesini listeliyor! Fiyatlar fırladı

Coinbase Pro, Coinbase’nin deneyimli ve yüksek hacimli müşterilere odaklanan bir kripto para işlem platformudur. Coinbase Pro bugün önemli bir açıklamada bulundu ve 3 yeni altcoin projesini destekleyeceğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Derhal başlayarak, MATIC, SKL veSUSHI’nin Coinbase Pro’ya gelen transferlerini kabul etmeye başlayacağız . Likidite koşulları karşılanırsa, işlemler 11 Mart Perşembe günü veya daha sonra başlayacak. MATIC, SKL ve SUSHI henüz Coinbase.com’da veya mobil uygulamalarımızda mevcut değil. Bu destek eklendiğinde ayrı bir duyuru yapacağız.

son dakika coinbase 3 yeni altcoin listeliyor fiyatlar ucusa gecti 0 lyIBkWVS

Coinbase Pro’nun duyurusunun ardından altcoin fiyatları sert yükseldi. Polygon (MATIC), yüzde 40 oranında artışla 0,296 dolar seviyelerine kadar çıktı. Skale Network (SKL), yüzde 45 oranında artışla 0,50 doların  üzerinde yükseldi. SushiSwap (SUSHI), yüzde 15’in üzerinde artışla 20,1 dolar seviyelerine kadar çıktı.

Polygon, Skale Network ve SushiSwap nedir?

Polygon (MATIC), Ethereum için çok zincirli bir ölçekleme çözümü olan Polygon Network’e güç veren bir Ethereum tokenidir. Polygon, Ethereum ana zinciriyle birlikte çalışan Blockchain olan Katman 2 yan zincirlerini kullanarak Ethereum üzerinde daha hızlı ve daha ucuz işlemler sağlamayı hedefliyor.  Skale Network (SKL), kendisini “sınırsız sayıda bağımsız node’de çalışmak üzere tasarlanmış lidersiz bir fikir birliğine sahip Ethereum uyumlu bir ağ” olarak tanımlayan SKALE’ye güç veren bir Ethereum tokenidir. 

son dakika coinbase 3 yeni altcoin listeliyor fiyatlar ucusa gecti 1 SYSIlVrK

Skale Network’teki node’ler, birden çok merkezi olmayan elastik Blockchain’lere kaynak sağlar. SushiSwap (SUSHI),  merkezi olmayan bir kripto para borsası ve Ethereum üzerine kurulu otomatik bir piyasa oluşturucu olan SushiSwap’e güç veren bir Ethereum tokenidir. SUSHI sahipleri topluluk yönetimine katılabilir ve SushiSwap’in işlem ücretlerinin bir kısmını almak için tokenlerini paylaşabilir.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Son Dakika: Coinbase 3 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Uçuşa Geçti