Slightly Mad: “Project Cars 4, yapılmış en gerçekçi simülasyon oyunu olacak”

slightly mad project cars 4 yapilmis en gercekci simulasyon oyunu olacak 4N9NsuUW

slightly mad project cars 4 yapilmis en gercekci simulasyon oyunu olacak 0 3Fynq9Bv

Geliştiriciliğini Slightly Mad Studios’un yaptığı Project Cars serisinin yeni oyunu Project Cars 4′ün geliştirildiği bir müddettir varsayım ediliyordu. Geliştirici stüdyonun CEO’su Ian Bell, yeni oyun hakkında kimi açıklamalarda bulundu. Kendisi Twitter üzerinden paylaşım yaptı lakin bir müddet sonra paylaşımlarını sildi.

Birkaç ay evvel serinin son oyunu Project Cars 3 çıkmıştı ve ortalama yorumlar alan bir oyun olmuştu. Yeni oyun Project Cars 4’ün geliştiridliği de bir müddettir varsayım ediliyordu ancak Slightly Mad Studios’un CEO’su Ian Bell, Twitter hesabı üzerinden geçtiğimiz gün oyunun geliştirildiğini onayladı. 

Söylediğine nazaran Project Cars 4, yapılmış en gerçekçi simülasyon oyunu olacak. Ayrıyeten seriyi simülasyon oyunlarının köküne döndürecek gerçekçi bir tecrübe vaat ediyor. Kendisi her ne kadar paylaşımlarını silse de birtakım takipçiler paylaşımların manzarasını almış. Oyun grafik manasında elbette bir gelişim kaydedecek lakin Ian Bell’in söylediğine nazaran oyundaki gölgelerde önemli bir gelişim olacak. Ayrıyeten oyunun Madness Engine 2 ile geliştirileceğini de ekledi.

Paylaşımların silinmesi enteresan bir durum fakat oyunun şimdi resmi olarak duyurulmadığını düşünürsek bu sebeple silinmiş olabilir. Yakın vakitte düzgün bir duyuru görebiliriz.

slightly mad project cars 4 yapilmis en gercekci simulasyon oyunu olacak 1 NVzapRZe
slightly mad project cars 4 yapilmis en gercekci simulasyon oyunu olacak 2 XM2CKJSs

Sıradaki içerik:

Slightly Mad: “Project Cars 4, yapılmış en gerçekçi simülasyon oyunu olacak”