Siyah Samsung Galaxy Buds Pro Ortaya Çıktı

siyah samsung galaxy buds pro ortaya cikti 7qRUwK9t

Son yıllarda büsbütün kablosuz kulaklıklar en çok gelişen yerlerden biri oldu. Güney Koreli teknoloji devi Samsung da Galaxy Buds ismini verdiği yeni büsbütün kablosuz kulaklıklarını tanıtmış ve sonrasında da yeni, daha gelişmiş versiyonlarını da satışa sunmuştu.

Buds ailesinin bir sonraki üyesi ise Samsung Galaxy Buds Pro olacak. Bu kulaklıkların tasarım görsellerinde daha evvel iki ayrımlı renk seçeneği karşımıza çıkmıştı. Bunlar menekşe rengi ve gümüş rengiydi. Artık de siyah versiyon karşımıza çıktı.

Siyahın karizması kendini aşikâr ediyor

siyah samsung galaxy buds pro ortaya cikti 0 iz8nLkkp

Büsbütün kablosuz kulaklıkların kutusu daha evvelki versiyona kıyasla çok da farklı değil. Buds Pro kutusu da karemsi bir görünüme sahip olacak. Beklentiler kutunun 500 mAh bataryaya sahip olması istikametinde. Yani bir evvelki versiyonun 270 mAh’lik batarya gücünü neredeyse ikiye katlayacak.

Söylentilere nazaran yeni Samsung Galaxy Buds Pro’lar, 14 Ocak’ta Galaxy S21 akıllı telefonlarla birlikte tanıtılacak. Kulaklıkların bir sonraki Samsung Unpacked etkinliğinde telefonlarla eşleştirilmesi de bekleniyor.

Menekşe rengi kulaklıkların görselleri daha evvel de kesimden bilgiler paylaşan Evan Blass tarafından paylaşılmıştı. Özgün Buds kulaklıklardan bu yana kutuda bulunan Sound by AKG etiketinin de bu kutularda da yer alacağını görmüştük.

Buds+ emekli olmuyor

siyah samsung galaxy buds pro ortaya cikti 1 GihL8kN6

Öte yandan yeni kablosuz kulaklıkla birlikte Buds+’ın gözden düşeceğini söylemek de pek yanlışsız olmaz. Bu kulaklıkların üretimi ve satışı da devam edecek fakat daha düşük bir fiyattan alıcı bulacaklar. Ayrıyeten ayrımlı tasarımı yeni kablosuz kulaklığın Buds Live‘ın da direkt rakibi olmayacağını gösteriyor.

Faal gürültü engelleme üzere Live versiyon özellikleri Buds Pro’da da kendine yer bulmayı başaracak. Böylelikle kulaklıkların Buds+ serisinden daha üst bir noktisima konumlanmasına da yardımcı olunacak. Samsung’un yeni kablosuz kulaklıkları hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Siz olsanız hangi rengi seçerdiniz?

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Siyah Samsung Galaxy Buds Pro Ortaya Çıktı