Mobil

Simülasyon oyunu Bio Inc. Redemption, Aralık’ta taşınabilir aygıtlara geliyor

simulasyon oyunu bio inc redemption aralikta tasinabilir aygitlara geliyor 0 tjnEtDbn

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini ise DryGin Studios’un yaptığı tıbbi simülasyon oyunu Bio Inc. Redemption’ın taşınabilir aygıtlar için çıkış tarihi açıklandı.

8 Mart 2018’de Steam üzerinden PC için yayınlanan ve oyuncular tarafından epey beğenilen oyun Bio Inc. Redemption, 8 Aralık’ta iOS ve Android aygıtlar için çıkış yapacak. Oyunda baktığınız hastalar için vefat ve hayat ortasında kararlar  vermeniz gerkiyor. Dilerseniz hastaları güzelleştirebilir ya da kimi “hatalar” yaparak güzelce kötüleştirebilirsiniz. Oyunda 600’ün üzerinde gerçek hastalık bulunuyor ve teşhisi koymak, tedaviyi seçmek ve uygulamak büsbütün size kalmış durumda.

Yaklaşık olarak 20 saatin üzerinde tek kişilik oynanış müddeti sunan Bio Inc. Redemption, çıkışında fiyatsız olarak sunulacak. Lakin oyun içi ödeme içereceğini hatırlatalım. Ne yazık ki şu an için oyunun Google Play ve App Store mağazası açılmış değil. Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu