Kripto Para

Sıcak Gelişme: Popüler Bitcoin Borsası, Bu Altcoin’i Listeliyor!

Popüler Bitcoin ve altcoin borsası KuCoin, bugün Avalanche (AVAX)’i platformunda listeleyeceğini duyurdu. Açıklamaya göre KuCoin kullanıcıları, 5 Mart’ta Türkiye saati ile 13:00’ten itibaren AVAX/USDT ve AVAX/BTC ticaret çiftleri ile artık işlem yapabilecek.

KuCoin, popüler altcoin projesi Avalanche (AVAX)’i listeliyor!

Ünlü kripto para borsası KuCoin, popüler altcoin projesi Avalanche (AVAX)’i listeleyeceğini açıkladı. Borsa kullanıcıları, 5 Mart’ta Türkiye saati ile 13:00’ten itibaren AVAX/USDT ve AVAX/BTC ticaret çiftleri ile artık işlem yapabilecek. Açıklamaya göre, borsa para çekme işlemlerini 8 Mart tarihinde etkinleştirecek. KuCoin resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projenin daha duyurulmasından son derece gururlu. Avalanche (AVAX) artık KuCoin’de mevcut. Desteklenen ticaret çiftleri AVAX/USDT ve AVAX/BTC’dir. Risk Uyarısı: Kripto para birimine yatırım yapmak, risk sermayesi yatırımcısı olmaya benzer. Kripto para birimi piyasası, piyasa kapanışı veya açık saatleri olmaksızın ticaret için dünya çapında 7 gün 24 saat mevcuttur. Kripto para birimine ve Blockchain teknolojisine nasıl yatırım yapacağınıza karar verirken lütfen kendi risk değerlendirmenizi yapın. KuCoin, piyasaya çıkmadan önce tüm tokenleri incelemeye çalışır, ancak en iyi durum tespiti ile bile, yatırım yaparken hala riskler vardır. KuCoin, yatırım kazançlarından veya kayıplarından sorumlu değildir.

sicak gelisme populer bitcoin borsasi bu altcoini listeliyor 0 ggn9MvaI

Avalanche (AVAX) nedir ve ne yapar?

Avalanche, merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları, finansal varlıklar, ticaret ve diğer hizmetleri başlatmak için bir şemsiye platformdur. Akıllı sözleşmeler ve diğer en son teknolojileri kullanarak herkesin herhangi bir varlık türünü başlatmasına veya ticaretini yapmasına ve merkezi olmayan bir şekilde kontrol etmesine izin veren küresel bir varlık borsası olmayı hedefliyor. 

Ava Labs’teki geliştiriciler, Avalanche‘ın standart olarak bir saniyenin altında işlem tamamlama sunan ilk akıllı sözleşmeler ağı olduğunu iddia ediyor. Avalanche, Eylül 2020’de ana ağını başlattı. Platformun yerel tokeni AVAX, Avalanche içinde çeşitli görevleri yerine getirir ve ayrıca kullanıcılar için bir ödül ve ödeme sistemi işlevi görür.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu