Sıcak Gelişme: Bu Altcoin Hacklendi ve Fiyat Çöktü! Bilanço Büyük…

sicak gelisme bu altcoin hacklendi ve fiyat coktu bilanco buyuk SEnG5pEe

DeFi  projesi olan Furucombo, hack saldırısına uğradı. Altcoin projesi bu saldırı nedeniyle 14 milyon dolarlık fon kaybetti. Projenin yerel tokeni olan COMBO ise saldırının ardından yüzde 60 düştü.

DeFi  projesi olan Furucombo, hack saldırısına uğradı! Fiyat çakıldı

DeFi  projesileri son günlerde hack saldırıları ile vuruluyor. Bugün bu saldırılara bir yensi eklendi. Bir DeFi  projesi olan Furucombo, hack saldırısına uğradığını açıkladı.  Furucombo ekibi konuya yönelik resmi açıklamada bulundu ve bir hacker tarafından Furucombo proxy’sinin güvenlik ihlaline uğradığı belirtti. Bu saldırı nedeniyle proje ekibi, kullanıcılardan onayları iptal etmelerini istedi.

sicak gelisme bu altcoin hacklendi ve fiyat coktu bilanco buyuk 0 AtZ2J6Bh

Furucombo ekibi konuya yönelik bir açıklama daha yaptı ve saldırının temel nedeninin bulunduğunu belirtti. Ayrıca Furucombo, sorunun giderildiğini ve fonları artık güvende olduğunu da söyledi. Ancak altcoin projesi bu saldırı nedeniyle 14 milyon dolarlık fon kaybetti. Bu fon kayıpları için ekibin gerekli çalışmaların yaptığı da açıklamada yer aldı.

Hack saldırısı sonucunda bu altcoin projelerinde kayıplar verildi!

Furucombo’nun hack saldırısı sonucunda kaybedilen kripto paralar şunlardır; stETH, USDC, USDT, DAI, aWBTC, aWETH, aETH, aAAVE, WBTC, CRV, LINK, cETH, cUSDC, cWBTC, BAO, PERP, COMBO, PAID, UNIDX, GRO ve NDX. Projenin yerel tokeni olan COMBO ise saldırının ardından çakıldı ve yüzde 60 düştü. Kripto paranın fiyatı 6,5 dolar seviyelerinden 2,7 dolar seviyelerine kadar kaydı.

sicak gelisme bu altcoin hacklendi ve fiyat coktu bilanco buyuk 1 OzIVwSHs

Kripto para birimi  Furucombo (COMBO), yazım sırasında yüzde 45 oranında düşüşle 2,94 dolar seviyesinden işlem görüyor. Altcoin şu anda 16,2 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. COMBO yazım sırasında piyasa değeriyle 12,8 milyon dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Sıcak Gelişme: Bu Altcoin Hacklendi ve Fiyat Çöktü! Bilanço Büyük…