Sıcak Gelişme: Bitcoin ve Altcoin’ler Çakıldı! Piyasadan Milyarlar Buhar Oluyor

sicak gelisme bitcoin ve altcoinler cakildi piyasadan milyarlar buhar oluyor ejJnnztM

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), bugün keskin bir düşüş yaşadı. Bitcoin fiyatı, 60.600 dolar seviyelerinden 54.500 dolar seviyelerine kadar sarktı. BTC’deki düşüş diğer kripto paraları da kırmızı tahtaya taşıdı. Ayrıca bu düşüş, milyarlarca dolarlık pozisyonlarda da tasfiyeye neden oldu.

Bitcoin fiyatı çakıldı! Piyasadan milyarlar buhar oluyor

Bitcoin fiyatı son günlerdeki güçlü yükselişinin ardından sert düşüyor. Bitcoin, 60.600 dolar seviyelerinden 54.500 dolar seviyelerine kadar sarktı ve neredeyse 6 bin doları sildi. BTC yazım sırasında yüzde 7’nin üzerinde değer kaybı yaşıyor. Genel olarak diğer kripto paralarda yüzde 6’nın üzerinde düşüşlerle işlem yapıyor.

düşüş psg atm asr

Ethereum’da sert düştü ve 1.750 dolara kadra sarktı. Yazım sırasında neredeyse tüm piyasa kırmızı tahtada fiyatlandırılıyor. Elbette ki BTC’deki bu düşüş, kripto paranın yükseleceği üzerine bahis oynayanlarını ciddi zarara uğrattı. BTC çöküşü, piyasada milyarlarca dolarlık pozisyonlarda tasfiyeye neden oldu. Basın saati itibariyle piyasadan milyarlar buhar olurken düşüş eğilimi devam ediyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Sıcak Gelişme: Bitcoin ve Altcoin’ler Çakıldı! Piyasadan Milyarlar Buhar Oluyor