Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Patladı

sicak gelisme binance yeni bir altcoin listeliyor fiyat patladi ejmmf9nC

Lider Bitcoin ve altcoin borsası Binance, Phala Network’ü (PHA) listeleyeceğini duyurdu. Borsanın duyurusunun ardından kripto paranın fiyatı fırladı. PHA, yüzde 100’ün üzerinde artış kaydetti.

Binance, altcoin projesi PHA’yı listeliyor! Fiyat yüzde 100’ü aştı

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Borsa, Phala Network’ü (PHA) platformuna ekleyeceğini açıkladı. Binance resmi internet sitesi aracılığıyla şu açıklamayı yaptı:

Binance, Innovation Zone’de Phala Network’ü (PHA) listeleyecek ve PHA/BTC ve PHA/BUSD ticaret çiftleri için 25.02.2021 tarihinde ticarete başlayacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak PHA’larını borsaya yatırmaya başlayabilirler.Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer tokenlerden daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi kripto paraları alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi’nin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. PHA, normal riskten daha yüksek risk içeren nispeten yeni bir kripto paradır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına tabi olacaktır. Lütfen yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, PHA’nın temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticareti seçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun. PHA Listeleme Ücreti: 0 BNB.

sicak gelisme binance yeni bir altcoin listeliyor fiyat patladi 0 VJOJN93a

Borsanın duyurusunun ardından kripto paranın fiyatı sert yükseldi. PHA, yüzde 100’ün üzerinde artış kaydetti ve 0,99 doların üzerine kadar tırmandı. Yazım sırasında da kripto para, yükseliş trendinde işlem görüyor.

Phala Network (PHA) nedir?

Phala Network, veri koruma ve Blockchain akıllı sözleşmeleri için gizliliği koruyan bir protokoldür. Phala Network, verileri gizli tutarken akıllı sözleşmelerin güvenilir bir şekilde yürütülmesini garanti eder. PHA, platformun yerel yardımcı program tokenidir ve güvenilir bilgi işlem kaynakları, topluluk yönetimi, staking ve işlem ücretlerini ödemek için kullanılır.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Patladı