Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Patladı

sicak gelisme binance yeni bir altcoin listeliyor fiyat patladi 1wrqXpkX

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Borsa, Innovation Zone platformunda Perpetual Protocol’ü (PERP) PERP/BTC, PERP/BUSD ve PERP/USDT işlem çiftleriyle listeliyor. Borsanın listeleme duyurusu ile kripto paranın fiyatı sert yükseldi.

Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu! Fiyat fırladı

İşlem hacmiyle dünyanın lider Bitcoin ve kripto para borsası konumunda olan Binance, yeni bir altcoin projesini listeliyor. Borsa, Innovation Zone platformuna Perpetual Protocol’ü (PERP) ekliyor. Binance resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, Innovation Zone’de Perpetual Protocol’ü (PERP) listeleyecek ve 19 Mart’ta Türkiye saati ile 11:00’de  PERP/BTC, PERP/BUSD ve PERP USDT ticaret çiftleri için işlemleri aktifleştirecek. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak borsaya PERP yatırmaya başlayabilirler. Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer kripto paralardan daha yüksek risk teşkil etmesi muhtemel olan yeni, yenilikçi token ticareti yapabildikleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi’nin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. PERP, normal riskten daha yüksek risk içeren nispeten yeni bir kripto paradır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaktır. Lütfen yeterli risk yönetimini uyguladığınızdan, PERP temelleri konusunda kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun. PERP Listeleme Ücreti: 0 BNB.

sicak gelisme binance yeni bir altcoin listeliyor fiyat patladi 0 bcW4BXAd

Borsanın listeleme duyurusu ile kripto paranın fiyatı sert yükseldi. Altcoin’in fiyatı 8,10 dolar seviyelerinden 16,14 dolar seviyelerine kadar tırmandı. Bu rakamlar kripto parada yüzde 100’lük bir artış yaşandığını gösteriyor.

Popüler kripto para Perpetual Protocol (PERP) nedir?

Perpetual Protocol, sanal bir otomatik piyasa yapıcı (vAMM) tarafından mümkün kılınan, merkezi olmayan bir kalıcı sözleşme protokolüdür. Perpetual Protocol üzerinde yatırımcılar, karşı tarafa ihtiyaç duymadan vAMM’lerle kalıcı sözleşmelerde ticaret yapabilirler. PERP, platformun yerel yardımcı tokenidir ve platform yönetimi ve staking için kullanılır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Patladı