Oyun

Shenmue 3, Yüzde 66 İndirimle Steam’de Yayınlandı

Deep Silver isimli oyun yayıncısı, Shenmue 3 isimli oyununu geçtiğimiz yıl Epic Games’e özel olarak yayınlamıştı. Tek oyunculu bir oyun olarak karşımıza çıkan Shenmue 3, bilhassa de grafikleriyle dikkat çekmeyi başarmıştı. Dün prestijiyle Steam üzerinden de satılmaya başlayan oyun, kolay kolay görülmeyecek bir indirime girdi. Görünüşe nazaran Steam, Epic Games kullanıcılarının kalbini kırmak için elinden geleni arkasına koymamaya çalışıyor.

Shenmue 3’ün olağan fiyatı, 209 TL olarak belirlenmişti. Oyun an prestijiyle da Epic Games üzerinden bu fiyata satın alınabiliyor. Lakin Steam, 25 Kasım’a kisimar devam edecek bir kampanya yaparak, bu oyunun fiyatını 71 TL’ye düşürdü. Yüzde 66’lık indirim, Shenmue 3’ün Epic Games’te indirime girmesini bekleyen oyuncuları Steam’e çekecekmiş üzere görünüyor.

Shenmue 3, alıştıklarımızdan farklı bir öyküye sahip

shenmue 3 yuzde 66 indirimle steamde yayinlandi 0 XXwMfQiG

Shenmue 3, 18 yaşındaki dövüş sanatları ustası gencin öyküsünü anlatıyor. Ryo Hazuki isimli bu gencin tek bir isteği var; babasının katillerinden intikam almak. Çin’in taşra bölgelerinde geçen oyun, etraf dokusunun güzellikleriyle kendine hayran bırakırken, oyundaki çeşitlilik de oyunseverlerin eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlıyor.

Bir yıldır Epic Games’te var olup dün prestijiyle da Steam’de yayınlanan Shenmue 3, sistem ihtiyaçları açısından pek iç açıcı düzeyde değil. Oyunun üstün düzey grafiklerini doyasıya yaşamak isterseniz, yedinci jenerasyon Intel Core i7 işlemci ve Nvidia’nın GeForce GTX 1070 ekran kartına sahip olmanız gerekiyor. Haliyle bu sistemin en az 16 GB RAM ile desteklenmesi gerekirken, depolama yeri açısından da 100 GB boş yer isteniyor. Bu ihtiyaçları karşılayan bir sisteme sahipseniz ve beğenilen grafikleri olan oyunları beğeniyorsanız, Steam’in 25 Kasım’a kadar devam edecek kampanyasının sizler için bulunmaz bir nimet olduğunu söyleyebiliriz.

shenmue 3 yuzde 66 indirimle steamde yayinlandi 1 bZgG4uSh

Bu arisima, Shenmue 3’ü satın almak istediğinizde iki farklı versiyonla karşılaşıyorsunuz. Bunlardan bir tanesi “Standart Edition” olarak isimlendirilirken, ek paketlere de sahip olan sürüm, “Deluxe Edition” olarak isimlendiriliyor. Olağan fiyatı 209 TL olan Standart Edition’ı 71 TL’ye satın alabileceğiniz üzere, olağan fiyatı 269 TL olan Deluxe Edition’ı da yeniden yüzde 66 indirimle 91 TL’ye satın alabilirsiniz. Oyunun Steam sayfasına erişmek için burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu