Samsung’un Yeni True Wireless Kulaklıklarının İsmi Gözüktü

samsungun yeni true wireless kulakliklarinin ismi gozuktu 9mdw8MeT

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, ortaya atılan argümanlara nazaran 2021 yılının ocak ayında yeni amiral gemisi akıllı telefon serisini tanıtacak. Samsung Galaxy S21 ismiyle çıkış yapmasını beklediğimiz bu seri, beraberinde Samsung’un yeni True Wireless kulaklıklarını da getirecek.

Samsung’un yeni True Wireless kulaklıkları bugün Endonezya Telekom Sertifikasyonu’nun sitesinde kendisini gösterdi. Yeni kulaklıklar, SM-R190 model numarasına sahipti. Lakin sitede yer yer en kıymetli bilgi kulaklıkların hangi isimle kullanıcılara sunacağının aşikâr olmasıydı.

Samsung’un yeni kulaklıklarının ismi ortaya çıktı:

samsungun yeni true wireless kulakliklarinin ismi gozuktu 0 6ibTXEmi

Endonezya Telekom Sertifikasyonu’nun internet sitesinde alan alan bilgiye nazaran Samsung’un yeni True Wireless kulaklıkları Galaxy Buds Pro ismiyle piyasaya sürülecek. Kulaklıklar, daha evvel Çin’in 3C sertifikasyon sitesinde yer alan bilgilere nazaran 472 mAh’lik pile sahip bir kutuyla birlikte satılacak.

Samsung’un yeni True Wireless kulaklıklarıyla ilgili ortaya çıkan bu bilgiler, şirketin yeni eserlerini çok yakında tanıtmayı planladığını gösteriyor. Yani Samsung’un yeni telefonunu ve kulaklıklarını ocak ayında tanıtacağı savları ortaya çıkan bilgilerle birlikte daha da güçleniyor.

samsungun yeni true wireless kulakliklarinin ismi gozuktu 1

Ama Samsung’un yeni True Wireless kulaklıklarının isminin ortaya çıkması akıllara yeni bir soru işaretini de getirdi. Bugüne kisimar Samsung’un yeni kulaklıklarını Galaxy Buds Beyond ismiyle görmüştük. Bu ismin Galaxy Buds Pro’nun kod ismi olup olmisimığını kesin olarak bilmiyoruz.

Öte yandan Samsung, yeni kulaklıkları için Galaxy Buds Beyond ismini düşünmüş olabilir. Fakat şirket, daha sonra verdiği bir kararla kulaklıkların ismini Galaxy Buds Pro olarak değiştirmiş olabilir. Tüm bunların yanı sıra Samsung Galaxy Buds Beyond, Galaxy Buds Pro’dan bambaşka bir eser olarak da karşımıza çıkabilir. Yeni kulaklıklar hakkındaki detaylar önümüzdeki günlerde netliğe kavuşacaktır.

Sıradaki içerik:

Samsung’un Yeni True Wireless Kulaklıklarının İsmi Gözüktü