Samsung’un Galaxy S21 Serisini Tanıtacağı Tarih Açıklandı

samsungun galaxy s21 serisini tanitacagi tarih aciklandi

Teknoloji devi Samsung, şu ana kisimar ortaya atılan ve katılığı doğrulanmamış savlara nazaran yeni Galaxy S21 serisini ocak ayında tanıtacak. Şirketin orijinal bir telefon tasarımı sunacağı amiral gemisi akıllı telefon serisi, donanım kısmında da elbette yükseltmelerle gelecek.

Samsung’un yeni serisini ocak ayında tanıtması söylense de ocak ayının hangi gününde tanıtılacağı hakkında farklı fikirler bulunuyordu. Bu fikirlerden kimileri ocak ayının sonlarına işaret ederken kimileri ortaları diyordu. Bugünse Samsung’un yeni serisini tanıtacağı tarih Hindistan’daki dev Samsung mağazası tarafından açıklandı.

Samsung Galaxy S21’in çıkış tarihi doğrulandı:

8334035d1148e3448d5e3e6036606ae0b8974isime

Samsung’un Hindistan’daki dev mağazası Samsung Opera House’un yöneticileri, Android Authority’ye açıklama yaptı. Yöneticiler, Güney Koreli teknoloji devinin yeni Galaxy S21 akıllı telefon serisini 14 Ocak’ta düzenlenecek UNPACKED etkinliğinde tanıtacağını söyledi.

Bunun yanı sıra akıllı telefon serisinin 29 Ocak’ta Hindistan’da piyasaya sürüleceği de açıklanan bilgiler ortasındaydı. Lakin mağaza yöneticileri telefonun öbür ülkelerde de tıpkı tarihte çıkıp çıkmayacağı konusunda bilgi vermedi. Daha evvel Galaxy S21’in 14 Ocak’ta tanıtılacağını sav eden Jon Prosser bir sefer daha haklı çıktı.

samsungun galaxy s21 serisini tanitacagi tarih aciklandi 1 edi4Q2mG

Tıpkı mağazanın yöneticileri, serinin tanıtılacağı tarihin yanı sıra serideki amiral gemisi Galaxy S21 Ultra hakkında da doğrulayıcı bilgiler paylaştı. Yöneticiler, Samsung Galaxy S21 Ultra’nın 108 MP’lik bir ana kamera, lazer otomatik odak ve iki isimet 10x optik yakınlaştırma sunan 10 MP’lik kamerayla geleceğini açıkladı.

Bugün Samsung Galaxy S21 serisi hakkında birkaç bilgiyi paylaştık. Bu bilgiler yeni serinin 30 W şarj adaptörlerini destekleyeceğini ve Samsung’un seri için S Pen uyumlu esirgeyici kılıflar satacağına işaret ediyordu. Ayrıyeten Samsung Galaxy S21+, iPhone 12 Pro ile yan yana karşılaştırılmıştı.

Sıradaki içerik:

Samsung’un Galaxy S21 Serisini Tanıtacağı Tarih Açıklandı