Yazılım

Samsung, Windows 10 için bir ekran kaydetme uygulaması geliştiriyor

samsung windows 10 icin bir ekran kaydetme uygulamasi gelistiriyor 0 bpsOa3vY

Bir müddettir Samsung ve Microsoft’un bir dizi yeni proje üzerinde birlikte çalıştığını biliyoruz ve artık Güney Koreli şirket yeni bir Windows 10 uygulamasını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Kısa bir müddet içinde yayınlanacak

Samsung’un geliştirdiği yeni uygulama, Windows 10 kullanıcılarının, ekranda olup biten her şeyin bir görüntüsünü oluşturmasına imkan tanıyan bir ekran kayıt uygulaması olarak tanımlanıyor. Herkesin bildiği üzere, bu tıp yazılımlar uzunca bir müddettir piyasada mevcut. Lakin bu durum Samsung’un bu pazara da el atmasının önüne geçmiş görünmüyor. Kullanıcı arayüzü olabildiğince kolay olan uygulama bir ekran kaydı oluşturmak için gerekli denetimleri içeren bir araç çubuğundan ibaret diyebiliriz.

samsung windows 10 icin bir ekran kaydetme uygulamasi gelistiriyor 1 VO2UQdAX

Microsoft ve Samsung bir dizi öteki proje üzerinde birlikte çalışıyorlar ve muhtemelen en değerlilerinden biri de Telefonunuz uygulaması. Şirketin ekran kaydedici uygulamasını ise şimdi test ettiği ve kısa bir mühlet içinde kullanıcılara sunacağı belirtiliyor. Tüm bunlara ek olarak Samsung’un uygulamayı en az bir Samsung aygıtına sahip olan Windows kullanıcıları için yayınlamayı planladığını da belirtmeden geçmeyelim.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu