Samsung TV’lere TikTok Uygulaması Geliyor

samsung tvlere tiktok uygulamasi geliyor I16wpu4y

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, son yılların en tanınan toplumsal medya ağlarından TikTok ile bir iş birliği yaptığını duyurdu. Bu iş birliği kapsamında da TikTok akıllı TV uygulaması, Samsung’un akıllı televizyonlarına gelecek. Birinci olarak Samsung Sero TV ile kullanıcılara sunulacak olan uygulama, ilerleyen süreçte 2018-2020 model Samsung televizyonlara yayınlanmaya kafalayacak.

Samsung Sero TV, bir yıldan uzun bir mühlet evvel ilanlmuştu. Bu TV’yi eşsiz yapan şey, dikey olarak da kullanılabiliyor oluşuydu. Önümüzdeki günlerde Avrupa’daki birtakım ülkelerde satışa sunulacak televizyon, TikTok uygulaması sayesinde daha da fazla ilgi çekebilir.

TikTok, Samsung Sero TV’de tam uyumlu çalışacak

samsung tvlere tiktok uygulamasi geliyor 0

Edinilen bilgilere nazaran TikTok’un Samsung televizyonlar için geliştirilen uygulaması, Sero TV‘de hem yatay hem de dikey olarak kullanılabilecek. Bu sayede kullanıcılar için, daha da etkileyici bir tecrübe sunulmuş olacak. Bu sayede, TikTok kullanıcıları daha çok “komik” görüntüleri izliyorlar olsalar da kendin yap tipindeki görüntüler da Samsung Sero TV’de en âlâ biçimde izlenebilecek. Ayrıyeten kullanıcılar, TikTok’un taşınabilir uygulamasındaki her fonksiyonelliği, Samsung TV uygulamasında da kullanabilecekler.

Bu ortada Samsung, TikTok TV uygulamasının kapsamını da her geçen gün genişletecek. Şirkete nazaran 2021 yılı prestijiyle piyasaya sürülecek tüm Samsung televizyonlar, TikTok TV uygulamasına sahip olacaklar. Bu sayede kullanıcılar, 2020 yılında dünyanın en çok indirilen uygulamalarından bir adedine, televizyonlar üzerinden de erişme imkanı yakalamış olacaklar.

Sıradaki içerik:

Samsung TV’lere TikTok Uygulaması Geliyor