Mobil

Samsung TV Plus, Galaxy S10, S20 Note10 ve Note 20’ye Geldi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un ücretsiz TV yayınları ve içerikleri sunan akıllı TV uygulaması Samsung TV Plus, bugün prestijiyle ‘seçili Samsung Galaxy akıllı telefonlar için’ taşınabilir uygulama olarak da yayınlanıyor.

Galaxy Store ve Google Play Store üzerinden indirilebilen Samsung TV Plus uygulamasında 135 televizyon kanalının yanı sıra bir dizi isteğe bağlı içerik koleksiyonu bulunuyor. Fakat kelam konusu içerik kütüphanesinin rastgele bir çevrimiçi yayın servisiyle karşılaştırılamayacak kisimar küçük olduğunu belirtelim.

samsung tv plus galaxy s10 s20 note10 ve note 20ye geldi 0 75RGNkZG

Rastgele bir abonelik, harici aygıt gerektirmeyen Samsung TV Plus, bunun alanine reklam gösterek gelir elde fiyatsız bir uygulama. 2016 ila 2020 yılları ortasında piyasaya sürülen tüm Samsung TV’lerde desteklenen uygulama, bugünden itibaren Galaxy S10, S20, Note 10 ve Note 20 kullanıcılarının da hizmetine sunulmuş olacak.

Samsung TV Plus şu an için sadece ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İsviçre, Avusturya, Kore ve Tayland’da kullanılabildiğinden uygulamayı aygıtınıza yüklemenin bir yararı olmayacak lakin Samsung TV Plus ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu