Samsung şeffaf ekranlı bir telefon üzerinde çalışıyor

samsung seffaf ekranli bir telefon uzerinde calisiyor tJuvE2ct

samsung seffaf ekranli bir telefon uzerinde calisiyor 0 S8DvhkHZ

Katlanabilir ekranlı akıllı telefon macerasına hayal kırıklığı ile başlayan lakin sonrasında durumu düzeltmeyi başaran Samsung; önümüzdeki yıl farklı modellerle karşımıza çıkacak. Yol haritasında ise çok farklı eserler var.

Şeffaf ekranlı akıllı telefon

Önümüzdeki yıl içerisinde Samsung’un Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2 katlanabilir akıllı telefonlarını piyasaya sürmesi bekleniyor. Ayrıyeten uygun fiyatlı bir katlanabilir telefon daha olacak. 2022 yılı için ise planlar değişiyor.

Geçtiğimiz haftalarda Samsung’un üçe katlanarak telefon olan bir tablet ve rulo formunda genişleyen bir öbür tabletin çizimlerini görmüştük. Ayrıyeten kıymetli bir yöneticinin elinde tekrar rulo halinde genişlediği kestirim edilen prototip bir aygıt ortaya çıkmıştı.

Samsung’un öbür bir çalışması ise şeffaf ekranlar üzerine. Firmanın şeffaf ekranlı bir akıllı telefon planı olduğu tez ediliyor. Aslında daha evvel şeffaf ekranlı televizyon projeleri olan firma için uzak bir bahis değil. Böylelikle telefonlarda daha gelişmiş varlıklı gerçeklik uygulamaları da mümkün olabilecek.

Üstte saydığımız yenilikçi telefon projelerinden en az birisinin gelecek yıl sonlarında resmiyet kazanması bekleniyor. Bu da muhtemelen üçe katlanan tablet modeli olacak. 2022 yılı ise öbür firmaların da enteresan projelerini devreye soktuğu bir yıl olacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Samsung şeffaf ekranlı bir telefon üzerinde çalışıyor