Samsung, PC’ye Uygulama Yansıtma Özelliğinin Genişletti

samsung pcye uygulama yansitma ozelliginin genisletti DkyEuC2y

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz ağustos ayında Galaxy Note 20 lansmanı sırasında dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden Microsoft ile paydaşlık kurduğunu açıklamış ve muhakkak Samsung akıllı telefonlarda bulunan uygulamaların Windows bilgisayarlara yansıtılabileceğini belirtmişti.

Samsung’un o günkü açıklamaları, sadece Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra’nın tıpkı anda birden fazla uygulamayı Windows bilgisayarlara aktarabileceği istikametindeydi. Artık ise Galaxy S20 ailesi, Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold 2 de birden fazla uygulamayı birebir anda Windows’a aktarabilecek.

Artık Daha Fazla Samsung akıllı telefon uygulamaları Windows bilgisayarlara yansıtabilecek

samsung pcye uygulama yansitma ozelliginin genisletti 0 utZXRLHi

Şu an için kelam konusu özelliği kullanabilmek için Windows 10 Mayıs 2020 güncellemesi ya da daha yeni bir beta, geliştirici ya da Preview sürümüne sahip olmanız, Microsoft’un Telefonunuz uygulamasının 1.20102.132.0 sürümünün yüklü olması, Your Phone Companion uygulamasının 1.20102.133.0 sürümünün yüklü olması ve Link to Windows Service uygulamasının 2.1.05.2 beta sürümünün yüklü olması gerekiyor.

Link To Windows uygulamasının beta sürümüne kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Linke tıklisimığınızda öncelikle Galaxy Store’dan beta programına katılmak istediğinizi onaylamanız, daha sonra da Link To Windows uygulamasını beta sürüme güncellemeniz gerekiyor. 

İddia edebileceğiniz üzere her beta uygulama üzere Link To Windows’un beta sürümünde de kimi kararlılık meseleleri bulunuyor. Yeniden de Samsung Galaxy akıllı telefonunuzdaki uygulamaları Windows bilgisayarınıza yansıtmak ve uygulamaları bilgisayar üzerinden kullanmak için yeterli bir tahlil olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung’un Link to Windows için paylaştığı görüntü

Sıradaki içerik:

Samsung, PC’ye Uygulama Yansıtma Özelliğinin Genişletti