Mobil

Samsung kendi takip aygıtı üzerinde çalışıyor

samsung kendi takip aygiti uzerinde calisiyor 0 6AdTybEq

Apple’ın kıymetli eşyalara tutturularak kaybolmamasını sağlayan AirTags isminde bir takip aygıtı üzerinde çalıştığının ortaya çıkmasının akabinde bu defa de Samsung’un bir müracaat yaptığı gündeme geldi.

Galaxy Smart Tag nedir?

Endonezya İrtibat Kurumu’nda ortaya çıkan müracaat Galaxy Smart Tag ismini net bir formda gösteriyor. EI-T5300 model numarası taşıyan aygıt muhtemelen yakın bir devirde piyasada olacak.

Zati Samsung’un yakın devirdeki çalışmaları bunun duyurusu niteliğindeydi. Bu biçim aygıtlarda yakın alan irtibatı sağlayacak Ultra Wide Band teknolojisini son amiral gemilerine koyan firma ayrıyeten SmartThings Find özelliğiyle de akıllı aygıtların yerini bulmanızı sağlıyordu.

Öbür taraftan Samsung’un LTE üzerinden çalışan ve uzak arada eşyalarınızı takip etmenizi sağlayacak bir takip aygıtı mevcut lakin daha çok kaybolduğunda uzak uzaklıklara gidebilecek objeler için kullanılıyor. Üstelik fiyatı da 100$. Galaxy Smart Tag ise çok daha uygun fiyat etiketleri ile birden fazla sayıda kullanılabilecek.

esmer porno

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu