Samsung Galaxy Z Flip2, Galaxy S21 Serisinden Sonra Gelecek

samsung galaxy z flip2 galaxy s21 serisinden sonra gelecek y75umyRG

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, katlanabilir aygıtlarda yeni bir dizayna geçiş yaptığı akıllı telefonu Galaxy Z Flip’i geçtiğimiz aylarda tanıtmıştı. Dikine katlanabilir yapısıyla dikkat çeken akıllı telefon, şubat ayındaki UNPACKED aktifliği kapsamında Galaxy S20 ailesiyle birlikte birinci kere gösterilmişti.

Daha evvelki raporlar, serinin ikinci aygıtı Galaxy Z Flip2’nin tıpkı evvelki aygıtta da olduğu üzere Galaxy S21 ailesiyle birlikte tanıtılacağını tez ediyordu. Lakin TheLec’in son raporuna nazaran akıllı telefon, Galaxy S21 ailesinden daha sonra tanıtılacak. Öte yandan yeni Galaxy S serisi modelleri ise planlandığı üzere önümüzdeki yılın başlarında düzenlenecek olan aktiflikte gösterilecek.

Galaxy Z Flip2, önümüzdeki yılın birinci çeyreğinden sonra gelecek:

1e8a61fb2cd6isim1fc6722732e1066bffa9e9d14b

Savların kaynağı, yeni Galaxy Z Flip2’nin tanıtımı için net bir tarih vermese de önümüzdeki yılın birinci çeyreğinden evvel gelmeyeceğini belirtiyor. Bu noktada daha evvelki bir tezde Samsung Galaxy Z Flip2’nin önümüzdeki yaza kadar erteleneceğini tez edilmişti.

Bu argümanların yanı sıra bölüme yakın kaynaklar, Samsung’un katlanabilir eser serisini önümüzdeki yıl genişletmesini bekliyor. Bu noktisima kaynaklardan biri Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold’un halefi olacak modellerin doğrulandığını, bunlara ek olarak şirketin katlanabilir eser serisine 3 model daha ekleyeceğini söylemişti. Burisiman yola çıkarak Güney Koreli şirketin gelecek sene 5 model çıkaracağını varsayabiliriz.

1300 dolar (10.185 TL + vergiler) düzeyinde bir fiyat etiketine sahip olması beklenen Galaxy Z Flip’le ilgili daha evvel sızdırılan özellikler ortasında 120 Hz Dinamik AMOLED ekran, sekiz çekirdekli Exynos 2100 yonga seti, 8 GB RAM ve 15 W süratli şarj dayanaklı 3.300 mAh’lik batarya bulunuyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Z Flip2, Galaxy S21 Serisinden Sonra Gelecek