Samsung Galaxy S21’in ön panel manzarası ortaya çıktı

samsung galaxy s21in on panel manzarasi ortaya cikti

samsung galaxy s21in on panel manzarasi ortaya cikti 0 iHHQ6SmK

Yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S21‘in resmi olarak duyurulmasına hala yaklaşık bir ay var. Lakin aygıtın ön panelinin nasıl görüneceği şimdiden aşikâr olmuş durumda.

Haberin kaynağı, daha çok evleaks olarak bilinen ve emniyetli bir sızıntı kaynağı olan Evan Blass. evleaks, Samsung’un yeni amiral gemisinin tam olarak nasıl bir dizaynla geleceğini gösteren yüksek kaliteli bir render görseli yayınladı. Görsele bakarak konuşacak olursak, Samsung’un Galaxy S21 serisinde ekran altı kamera kullanmayacağı artık sürpriz olmayacak diyebiliriz. Çünkü aygıtın, kamera modülü için ayrılmış delikli bir ekrana sahip olduğu görülüyor.

samsung galaxy s21in on panel manzarasi ortaya cikti 1 UE6nNyat

14 Ocak’ta tanıtılacak

Yuvarlatılmış köşelere sahip bir gövdeye sahip olduğu görülen Galaxy S21’in, camla çok benzerlik gösteren 3D Glasstic isimli bir kasa ile gelebileceğini, evvelki haberlerimizde sizlere duyurmuştuk. En son sızıntılara nazaran Galaxy S21, en son Exynos ve Snapdragon işlemciler ve 120Hz‘lik bir ekranla gelecek.

Ayrıyeten Galaxy S21 Ultra modelinin S Pen dayanağı sunacak olması ise artık kesin diyebiliriz. Samsung’un en yeni amiral gemisi ailesinin 14 Ocak 2021 tarihinde tanıtılacağını belirtmeden de geçmeyelim.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S21’in ön panel manzarası ortaya çıktı