Samsung Galaxy S21+’ın Dizaynını Gösteren Görüntü Sızdırıldı

samsung galaxy s21in dizaynini gosteren goruntu sizdirildi 8Q9v8uN8

Samsung’un 2021’in birinci aylarında tanıtmaya hazırlandığı yeni amiral gemisi serisi Galaxy S21’den, lansman devri yaklaştıkça art geriye yeni sızıntılar gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde, serinin tanıtım görüntüleri olduğu argüman edilen görüntüler ortaya çıkmış ve bu görüntüler bilhassa kamera dizaynını tüm modeller için farklı ayrı ortaya koymuştu.

Gelen son sızıntı ise serinin üyelerinden Galaxy S21+’a ilişkin. Random Stuff 2 isimli bir YouTube kanalı tarafından yayınlanan görüntüde, bu kere modellemeler değil gerçek bir telefon görüyoruz. Telefonun genel dizaynına dair büyük ölçüde fikir veren bu görüntüde, Galaxy S21+’ın ince çerçevesi, düz ekran tasarımı ve kamerası dikkat çekiyor.

Tıpkı vakitte telefonun ardını gördüğümüz kısımda, üç kameranın yer aldığı küçük bir çıkıntı görünüyor. Son yıllarda amiral gemilerinde karşılaştığımızın bilakis, bu küçük kamera çıkıntısı çok daha estetik görünüyor. Lakin alışılmış, serinin başka beş kameralı modellerinde bu çıkıntı nasıl görünecek, merakla bekliyor olacağız.

Lansmanın Ocak ayında olması bekleniyor:

samsung galaxy s21in dizaynini gosteren goruntu sizdirildi 0

Şimdi resmi bir açıklama yapılmamış olsa da çeşitli kaynaklardan gelen bilgilerde Galaxy S21 serisinin tanıtılacağı UNPACKED aktifliğinin gerçekleştirileceği gün olarak 14 Ocak 2021 gösteriliyor. 29 Ocak’ta ise serinin satışa sunulacağı düşünülüyor.

Galaxy S21 serisi ile ilgili ortaya atılan en ilgi cazip argümanlardan biri ise serinin evvelki kuşaklara nazaran daha uygun bir fiyattan satışa sunulacağı bilgisi. Samsung bu türlü bir siyaset izledi mi, bunu kısa müddet içinde öğreneceğiz lakin ülkemizde kur ayrımı ve vergiler sonucu ortaya çıkan fiyatları düşünürsek, bu ‘daha ucuz’ seçeneğin de bizim için çok da ucuz olmayacağını söyleyebiliriz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S21+’ın Dizaynını Gösteren Görüntü Sızdırıldı