Samsung Galaxy S21 Ultra İçin Hazırlanan Konsept Tasarım

samsung galaxy s21 ultra icin hazirlanan konsept tasarim yqA5kGC6

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un Ocak 2021’de tanıtacağı yeni kuşak amiral gemisi Galaxy S21 serisinde Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra olmak üzere toplamda üç model bulunuyor.

Alışılmış kelam konusu Samsung’un en çok dikkat çeken serilerinden Galaxy S olunca, sanayi içerisindeki kaynaklardan çıkan bilgiler de ona nazaran oluyor. Örneğin ortaya çıkarılan bu bilgilerden bir tanesi, Galaxy S21 Ultra’nın 5 art kameraya sahip olacağı istikametindeydi. Konsept dizayncılar da bu hususta kollarını sıvisimı.

Samsung Galaxy S21 Ultra 5 kameralı konsept tasarımı

samsung galaxy s21 ultra icin hazirlanan konsept tasarim 0 Xq3aAlAM

Snoreyn olarak da bilinen dizayncı Giuseppe Spinelli, ocak ayında tanıtılacak olan Galaxy S21 Ultra için 5 art kameralı bir konsept tasarım hazırladı. LetsGoDigital ve Snoreyn iştirakinde gerçekleştirilen bu konsept dizaynda 3 tanesi büyük, 2 tanesi küçük olmak üzere toplamda 5 art kamera bulunuyor.

Hazırlanan konsept dizaynda kamera modülünün, Galaxy S20 Ultra modeline nazaran daha uzun olduğu görülüyor. Ayrıyeten Snoreyn tarafından hazırlanan dizaynda, tıpkı Galaxy S21 render görselinde ortaya çıktığı üzere kamera modülü telefonun sol üst tarafında yer alıyor.

Samsung Galaxy S21 Ultra‘nın art tarafında 108 MP’lik ana kamera, ultra geniş açılı sensör, 2 isimet telefoto lens ve LiDAR sensörü olabileceği lisana getiriliyor. Natürel tüm bu bilgilerin ne kisimar gerçek olduğunu resmi ilan yapıldığında göreceğiz. Ayrıyeten şu an sisimece kamera kısmını gördüğümüz bu konsept dizaynın tamamının görüntüsü, yarın LetsGoDigital tarafından yayınlanacak.

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S21 Ultra İçin Hazırlanan Konsept Tasarım