Samsung Galaxy S21 Ultra Beş Kamerayla Gelecek

samsung galaxy s21 ultra bes kamerayla gelecek QTrHKGUe

Önümüzdeki yılın birinci çeyreğinde Samsung, yeni amiral gemisi serisi olacak Galaxy S21 serisini tanıtacak. Şu anda kesin bir bilgi bulunmasa da yeni seri muhtemelen Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra olmak üzere üç farklı akıllı telefon modeline mesken sahipliği yapacak. 

Samsung, yeni Galaxy Z serisi çıkış yaptığından Galaxy S ve Note serileri üzerinde artık yeni teknolojilere eskisi kisimar alan vermeyecek olsa da akıllı telefonlar elbette kimi yeni özelliklere sahip olacaklar. İşte bugün, Samsung’un yeni akıllı telefon serisinde bize neler sunacağına dair yeni ipuçları edindik.

Samsung Galaxy S21, beş kamerayla gelecek:

samsung galaxy s21 ultra bes kamerayla gelecek 0 6B9hvsrX

Twitter’da Anthony isimli bir kullanıcı tarafından paylaşılan bilgilere nazaran Samsung Galaxy S21 serisi, bölgeye nazaran değişmek üzere Qualcomm’un Snapdragon 875 işlemcisine ve Exynos 2100 işlemcisine sahip olacak. Lakin Samsung Galaxy S21 Ultra, öbür modellerden biraz daha farklı olacak.

Paylaşıma nazaran Samsung Galaxy S21 Ultra, ISOCELL Bright HM2 108 MP ana kameraya sahip 5 kameralı bir modülle gelecek. Aygıtta bulunacak kameralar, şu an verilen bilgiye nazaran 8K çözünürlükte 30 FPS görüntü çekmeye imkân tanıyacak. Bununla birlikte aygıtta optik manzara dengeleyici sistemi de bulunacak.

d3ab2a55aisim2be1916cb8e76407d35caae94eb90

Bunların yanı sıra Samsung, yeni amiral gemisine 1440p çözünürlüğünde bir ekran alanleştirecek. Bu ekranın hangi ekran yenileme suratına sahip olacağı kesin olmasa da Samsung, muhtemelen 120 Hz yahut 144 Hz’lik bir kıymet ortaya koyacak. Telefonun batarya müddetiyle bu sürate karşın hayli uygun olacak.

Paylaşıma nazaran Samsung Galaxy S21 Ultra, 65 W ultra süratli şarj dayanağına sahip olacak ve 5.000 mAh kapasiteli bir bataryaya konut sahipliği yapacak. Aygıt, şimdi bu bahiste bilgi paylaşılmamış olsa da elbette kablosuz şarj ve aksine şarj özelliklerini kullanıcılarına sunacak. Ayrıyeten bir argümana nazaran telefon, Stylus kalemini de kutuda sunacak.

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S21 Ultra Beş Kamerayla Gelecek