Samsung, Galaxy S21 Serisiyle S Pen Uyumlu Kılıflar Sunacak

samsung galaxy s21 serisiyle s pen uyumlu kiliflar sunacak tVuqE9FD

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, her yıl olduğu üzere 2021 yılının kafaında da yeni amiral gemisi akıllı telefon serisini tanıtacak. Şu ana kisimar sunulan bilgiler, yeni serinin ocak ayında tanıtılacağına işaret ediyor. Telefonun tanıtılmasına bu kisimar az bir vakit kalması, haliyle telefon hakkında her gün yeni bilgi çıkmasına da vesile oluyor.

Bugün gelen yeni bilgiler ise Samsung Galaxy S21 serisinde alan alacak S Pen kalemini ilgilendiriyor. Son zamanlardaki söylentilere nazaran Samsung, olağanda Note serisinde sunduğu S Pen isimli akıllı kalemine Samsung Galaxy S21 serisinde de alan verecek. Bugün ortaya çıkan bilgiye göreyse şirket, S Pen uyumlu hami kılıflar üretecek.

S Pen uyumlu en az iki gözetici kılıf gelecek:

samsung galaxy s21 serisiyle s pen uyumlu kiliflar sunacak 0 nuH8cYaW

GizChina’nın haberine nazaran Samsung, Galaxy S21 Ultra modeli için S Pen ile uyumlu olacak en az iki hami kılıf piyasaya sürecek. İnternette dolaşan pek çok argümana nazaran bu kılıfların da içinde bulunduğu Samsung Galaxy S21 serisi aksesuarları çoktan Almanya’daki birtakım tedarikçilerin eline ulaştı.

Samsung’un S Pen uyumlu esirgeyici kılıfı hakkında sunulan tek ayrıntı, kılıfın ufak bir fizikî depolama yerine sahip olacağı tarafında. Şimdilik kılıf hakkında bunun dışında rastgele bir bilgi bulunmuyor ama az evvel de bahsettiğimiz üzere Samsung, yeni serisiyle sırf bir kılıf sunmayacak.

İnternette dolaşan haberlere nazaran Güney Koreli şirket, Galaxy S21 serisiyle birlikte “clear view, led, led view, silikon, deri, gözetici sabit, şeffaf gözetici, pak ve yeşil ve mor akıllı Kvisimrat” isimli kılıfları da piyasaya sürecek. Yeşil ve mor renkte olacak Kvadrat kılıfıysa sırf Galaxy S21+ ve S21 Ultra için üretilecek.

Sıradaki içerik:

Samsung, Galaxy S21 Serisiyle S Pen Uyumlu Kılıflar Sunacak