Samsung Galaxy S21 Serisi 30 W Süratli Şarjı Destekleyecek

samsung galaxy s21 serisi 30 w suratli sarji destekleyecek nyIgGYCI

Güney Kore merkezli akıllı telefon devi Samsung, önümüzdeki yıl içerisinde amiral gemisi akıllı telefon serisinin devamı niteliğindeki Galaxy S21 ailesini tanıtmayı planlıyor. 2021 yılının ocak ayında tanıtılması planlanan akıllı telefon serisi hakkında daima yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde parmak izi tarayıcısıyla ilgili yeni bilgiler ortaya çıkan Samsung Galaxy S21 serisinin tanıtım görüntüleri da sızdırılmıştı.

Bugün ise Samsung Galaxy S21 ile ilgili orijinal bir söylenti daha ortaya atıldı. Son vakitlerde yayınlanan raporlarda Samsung Galaxy S21 serisinin birtakım marketlerde şarj aygıtı olmisiman satılacağı tarafında tezler bulunuyordu. Birtakım raporlar ise aygıtın 25 W şarj adaptörü ile satışa sunulacağını tez ediyordu. Bugün ortaya çıkan son raporda ise aygıtın daha süratli şarj kapasitesine sahip olan adaptörleri destekleyeceği ortaya çıktı.

30 W şarj isimaptörlerini destekleyecek:

samsung galaxy s21 serisi 30 w suratli sarji destekleyecek 0 mAZM2PB3

Samsung Galaxy S21, S21+ ve S21 Ultra modellerini barındırması beklenen Galaxy S21 ailesinin 30 W süratli şarj adaptörlerini destekleyeceği ortaya çıktı. Raporlara nazaran Samsung, aygıtı piyasaya sürdüğünde kutu içerisinde orjinal bir şarj kablosu bulunduracak lakin kutuya rastgele bir halde adaptör koymayacak. Güney Koreli şirketin bunun alanine şarj isimaptörlerini daha ucuz hale getirmesi ve seçimi kullanıcıya bırakması bekleniyor.

Standart olarak 25 W süratli şarj isimaptörünü yahut daha süratli şarj performansı için 30 W süratli şarj adaptörü kullanmak isteyen kullanıcılar, akıllı telefondan başka olarak bu şarj adaptörlerini almak zorunda kalacaklar. Samsung şarj adaptörlerini daha ucuza satmaya baslarsa sebebi de tam olarak bu olacak. Şarj aygıtını kutu içerisine koymayan Samsung, kullanıcıların rahat edebilmesi için fiyatı aşağı çekecek.

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S21 Serisi 30 W Süratli Şarjı Destekleyecek