Samsung Galaxy S21 Ailesinin En Net Dizaynları Göründü

samsung galaxy s21 ailesinin en net dizaynlari gorundu

2020 yılının sonuna yaklaşmamızla birlikte gözler, Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘a döndü. Zira şirket, artık çok kısa bir müddet sonra 2021 model amiral gemisi telefon ailesi Galaxy S21’i tüketicilerin beğenisine sunacak. Hasebiyle da teknoloji kaynakları, Galaxy S21 ailesiyle ilgili daima yeni bilgiler edinmeye çalışıyorlar. Bu bağlamda gelen son haberler, Galaxy S21 ailesinin dizaynını yüksek çözünürlüklü bir formda ortaya koyuyor.

Aslına bakacak olursak bugüne kisimar yaşanan sızıntılar, Galaxy S21 ailesinin nasıl görüneceğini ortaya koyuyordu. Lakin bu sızıntılar, gereğince kaliteli değildi. Oluşturduğu konsept dizaynlarla bilinen LetsGoDigital, Samsung’un yeni amiral gemisi telefonları için tasarım modellemelerini oluşturarak takipçileriyle paylaştı. Açık konuşmak gerekirse Galaxy S21 ailesi bir bölümü kendine hayran bırakırken, kimilerini ise gereğince tatmin etmeyecek üzere görünüyor.

Samsung Galaxy S21 işte bu türlü görünecek

562f4b7abf6e6f0befc26isim53f2585829ae493f9

Bugüne dek ortaya çıkan bilgiler, Galaxy S21 ailesinin kamera kurulumunun, telefonun köşesine yerleştirileceğini gösteriyor. LetsGoDigital tarafından yapılan paylaşım da bunu açıkça gözler önüne seriyor. Ayrıyeten bu görsellere nazaran Galaxy S21’in üçlü kamera kurulumunda devasa boyutlu kamera donanımlarının olacağını da açıkça ifisime edebiliriz. Bu ortada, Galaxy S21+ modeli de tıpkı Galaxy S21 üzere üçlü kamera kurulumuna sahip olacak.

Galaxy S21 Ultra’da ise dörtlü kamera suramı yer alacak

samsung galaxy s21 ailesinin en net dizaynlari gorundu 1 fbE4HSUW

LetsGoDigital’e nazaran dörtlü kamera kurulumuna sahip Galaxy S21 Ultra, 6,9 inç büyüklüğünde 120 Hz‘lik bir ekranla gelecek. Telefonun kamera özelliklerine baktığımızda ise Galaxy S20 Ultra’daki 10x hibrit yakınlaşmanın korunacağı, 108 MP ana kameranın geniş açı dayanağıyla sunulacağı söyleniyor. Ayrıyeten bu kamera kurulumunda 12 MP ultra geniş açılı kamera, iki adet de 10 MP çözünürlük sunan bir kamera yer alacak.

S Pen’e ne olacak?

Her yıl klâsik olarak, Galaxy Note serisinin sona erip Galaxy S serisinin S Pen takviyesi kazanacağı söylenir. Bu yıl da bu savlar gündeme gelmişti. Gelen son bilgilere göreyse Galaxy S21 ailesi, S Pen takviyesine tam ahenk verecek. Lakin söylenildiği üzere bu akıllı kalem, Galaxy S21 ailesinin içine yerleştirilmeyecek. Kullanıcılar, harici olarak satın alacakları S Pen’i akıllı telefonlarında kullanabilecekler.

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S21 Ailesinin En Net Dizaynları Göründü