Samsung Galaxy Note 20 5G’ye Yeni Renk Seçeneği Geldi

samsung galaxy note 20 5gye yeni renk secenegi geldi djWjUBYM

2021’in yaklaşmasıyla birlikte Samsung hayranları, yavaş yavaş şirketin yeni amiral gemisi telefonları için heyecanlanmaya kafaladılar. Çünkü şirket, birkaç ay içerisinde Galaxy S21/S30 olarak adlendirilmesi beklenen yeni amiral gemisi telefonlarını duyuracak. Lakin şirket, bu süreçte de boş durmamaya kararlı. Samsung, Galaxy Note20 5G ile Galaxy Z Flip 5G’nin yeni renk seçeneklerinin satışa sunulduğunu açıkladı.

Samsung tarafından yapılan açıklamalara nazaran Galaxy Note20 5G kırmızı, Galaxy Z Flip 5G ise beyaz renklerde satın alınabilecek. Şirkete nazaran sonlu adetda üretilen modeller, an prestijiyle sisimece ABD’de satın alınabiliyor. Öteki ülkelerdeki Samsung hayranlarının bu modellere ulaşıp ulaşamayacakları ise şu an için bilinmiyor.

Samsung’un yeni renk seçenekleri bu türlü görünüyor

samsung galaxy note 20 5gye yeni renk secenegi geldi 0

Samsung tarafından yapılan açıklamalara nazaran, Galaxy Note20 5G ve Galaxy Z Flip 5G’nin yeni renklerinde rastgele bir özellik yahut fiyat ayrımı bulunmuyor. Şirket bu atakla, tüketicilere yalnızca yeni renk seçeneği sunmuş durumda. Bu sayede Galaxy Note20 5G dört, Galaxy Z Flip 5G ise 3 ayrımlı renkte satın alınabilecek. Merak edenler için; Galaxy Note20 5G’nin bugüne kadar bakır, yeşil ve gri renklerde, Galaxy Z Flip 5G’ninse gümüş ve gri renklerde satın alınabildiğini hatırlatalım.

Bu ortada, Samsung’un Galaxy Note ailesini sonlandırma niyetinin olduğu bir sefer daha konuşulmaya başlisimı. Her yıl tertipli olarak ortaya atılan söylentiler, Galaxy S20 ailesinin halefinin duyurulmasına kısa bir mühlet kala, tekrar gündeme geldi. Savlara nazaran Samsung, Galaxy S21/S30 ailesine S Pen dayanağı getirip, Galaxy Note ailesini emekliye ayıracak. Bu türlü bir şeyin gerçek olup olmayacağı, birkaç ay içerisinde gün yüzüne çıkacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Note 20 5G’ye Yeni Renk Seçeneği Geldi