Mobil

Samsung Galaxy F41 detaylanıyor

samsung galaxy f41 detaylaniyor 0 Bwq42SPP

Samsung’un Galaxy A ve Galaxy M serilerinin yanında orta düzeye yönelik olarak fotoğrafçılık özelliklerinin öne çıkacağı Galaxy F serisine başlayacağı gündeme gelmişti. Hindistan’da resmiyet kazanacak olan Galaxy F serisi için firmanın paylaşımları sürüyor.

Galaxy F41 neler sunacak?

Galaxy F serisinin birinci modeli Galaxy F41 ismiyle tüketiciye ulaşacak. Fotoğraf odaklı olduğu tez edilse de aslında Galaxy M31 modelinin elden geçirilmiş hali. Bu nedenle 6.4 inçlik FHD+ Muhteşem AMOLED ekran, Exynos 9611 yonga seti, 6GB/8GB RAM, 64GB/128GB depolama kapasitesi, 6000mAh kapasiteli batarya, 15W süratli şarj olası özellikleri ortasında.

Kamera tarafında 64MP çözünürlüğünde ana sensör, 8MP çözünürlüğünde ultra geniş açılı sensör ve 5MP çözünürlüğünde derinlik sensörü korunuyor. Makro sensör kaldırılmış. Ön kamera ise 32MP çözünürlüğünde.

Galaxy F41 modeli için Samsung’un ne tıp optimizasyonlar yapacağı bilinmiyor lakin başka türlü yalnızca bir versiyon olarak kalacak. Hatta kamera eksiği olduğu için Galaxy M31 modelinin 208$ başlangıç fiyatından da aşağıda çıkabilir.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu