Samsung Galaxy Chromebook 2’nin teknik özellikleri sızdı: QLED ekran, WİFİ 6 ve daha fazlası

samsung galaxy chromebook 2nin teknik ozellikleri sizdi qled ekran wifi 6 ve daha fazlasi A9euBPVk

samsung galaxy chromebook 2nin teknik ozellikleri sizdi qled ekran wifi 6 ve daha fazlasi 0 9Ui1L1Ia

Samsung’un yaklaşmakta olan yeni eseri Galaxy Chromebook 2‘nin geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan görselinin akabinde bu kez da bir sunum görseli sızdırıldı. Sızdırılan görsel Galaxy Chromebook 2‘nin kimi teknik ayrıntılarını gösteriyor. Ayrıyeten, yeni eserin Şubat 2021‘de satışa sürüleceği görselde yer alırken sızıntıyı yapan kişi fiyatının 699 dolar olacağını söylüyor. Bu fiyat, selefinin 999 dolarlık fiyatına kıyasla daha uygun olduğu için eserin daha fazla bireye ulaşmasında bir avantaj sağlayabilir.

Uygunlaştırılmış pil ömrü

Bu yılın Ocak ayında duyurulan Galaxy Chromebook, 4K AMOLED dokunmatik ekran kullana sahip. Görsele nazaran Galaxy Chromebook 2 ise, 13.3 inç büyüklüğünde bir QLED ekranla gelecek. Bu da eseri dünyadaki birinci QLED ekranlı Chromebook modeli yapacak.

Galaxy Chromebook’taki en büyük sorun olarak pil ömrü gösteriliyordu. Yeni eserle bir arada bu mevzuda bir düzgünleştirme olacak. Galaxy Chromebook 2’de hedeflenen pil ömrü 12 saat olarak belirtiliyor.

Selefinde 10. jenerasyon Core i5 işlemci yer alırken Galaxy Chromebook 2’de 10. jenerasyon Core i3 işlemci olacak.

Yaklaşık 1.25 kg tartısındaki Chromebook, ultra ince bir yapıya sahip olacak. Samsung birebir vakitte % 178 daha yüksek ses ve WiFi 6 teması sunacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Chromebook 2’nin teknik özellikleri sızdı: QLED ekran, WİFİ 6 ve daha fazlası