Samsung Galaxy Chromebook 2’nin sızdırılan imajı, tasarım ayrıntılarını ortaya koyuyor

samsung galaxy chromebook 2nin sizdirilan imaji tasarim ayrintilarini ortaya koyuyor ZcbSDrjk

samsung galaxy chromebook 2nin sizdirilan imaji tasarim ayrintilarini ortaya koyuyor 0 cmZQOM3E

Samsung‘un bir sonraki üst seviye Chrome OS dizüstü bilgisayarı olan Galaxy Chromebook 2‘yi 2021’in birinci çeyreğinde piyasaya süreceği düşünülüyor. Aygıt birinci olarak bu ayın başlarında çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Artık ise tasarım ayrıntıları çevrimiçi olarak paylaşıldı. Sızıntı, bu mevzularda bilinir bir isim olan Evan Blass‘tan geliyor.

Galaxy Chromebook 2, selefi ile benzeri dizayna sahip

Bu yılın başlarında piyasaya sürülen birinci Galaxy Chromebook, 999 dolar fiyata sahipti. Bu fiyat onun, Chrome OS’lu en kıymetli aygıtlardan biri olarak tanınmasına yol açtı. Yeni aygıtın da misal fiyat etiketine sahip olacağı söyleniyor.

Sızıntı yaklaşmakta olan Galaxy Chromebook 2’ye birinci bakışı sunuyor. Yeni model tasarımsal olarak selefine çok benziyor. Bu yüzden asıl değişikliğin bilgisayarın teknolojisinde olması beklenebilir. Evvelki kuşak Galaxy Chromebook’ta en çok şikayet edilen bahislerden birisi de bataryaydı. Yeni aygıt ile bu sorunun halledilmesi bekleniyor.

Yeni aygıtın lansmanına dair bir bilgi bulunmuyor lakin Samsung’un, 14 Ocak’ta Galaxy S21 serisini tanıtacağı bir aktiflik yapması bekleniyor ve Galaxy Chromebook 2’nin de bu lansmanda tanıtılması epey mümkün görünüyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Chromebook 2’nin sızdırılan imajı, tasarım ayrıntılarını ortaya koyuyor