Samsung Galaxy Buds Pro fiyatı muhakkak oldu

samsung galaxy buds pro fiyati muhakkak oldu uc5Ipq1h

samsung galaxy buds pro fiyati muhakkak oldu 0 OsVzEfCN

Samsung’un yeni ve savlı tam kablosuz kulaklığı Galaxy Buds için geri sayım devam ediyor. Önümüzdeki ay tanıtılması beklenen kulaklık modeli için özelliklerden sonra satış fiyatı da ortaya çıktı.

Galaxy Buds Pro özellikleri ve fiyatı

Galaxy Buds Pro modelinde 11mm woofer ve 6.5mm tweeter ile ağır bir ses deneyimi sunuluyor. Dikkat alımlı özelliklerden birisi sahnedeymişsiniz üzere sesin tüm istikametlerden gelmesini sağlayan 3D mekansal ses özelliği. Jiroskop ve Dolby Atmos teknolojilerini kullanan bu özelliğin Android 11 ve One UI 3.0 üzerine mahsus olacağı söz ediliyor.

Evvelki jenerasyonda yer alan faal gürültü engelleme özelliği biraz daha geliştirilmiş. Yüksek ve düşük modlarda gürültü engellemenin yanı sıra dışarıdaki sesi 4 farklı düzeyde alabilecek Ortam Ses Modu da yer alıyor.

IPX7 ile su sıçramalarına karşı sağlam olan Galaxy Buds Pro için 199$ fiyat etiketi belirlenmiş. Serinin hali hazırdaki en yüksek fiyatına sahip olan Galaxy Buds Pro bununla birlikte AirPods Pro modelinden bir ölçü daha ucuz. Galaxy Buds Pro modeli 12 Ocak tarihinde tanıtılacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Buds Pro fiyatı muhakkak oldu