Samsung Galaxy Buds Live Parçalarına Ayrıldı (Video)

samsung galaxy buds live parcalarina ayrildi video 6rMl28zG

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 5 Ağustos’ta çevrimiçi olarak gerçekleştirdiği Galaxy Unpacked isimli lansman etkinliğinde yeni amiral gemisi Galaxy Note 20, yeni katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Fold 2, yeni akıllı saati Galaxy Watch 3 ve yeni üst düzey tableti Galaxy Tab S7’nin yanı sıra yeni kuşak kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Live’ı da tanıttı.

Tasarımı prestijiyle rakiplerinden direkt olarak ayrılan Galaxy Buds Live, nispeten daha çok bir gövdeyle yüksek ses kalitesi visimediyor. Lakin Galaxy Buds Live üzere üst seviye tam kablosuz kulaklıklar çaracele hasar alabiliyor ve tamir edilmesi gerekebiliyor. Pekala bir Galaxy Buds Live ne kadar kolay tamir edilebilir?

Samsung Galaxy Buds Live'ın içi bu türlü görünüyor

samsung galaxy buds live parcalarina ayrildi video 0

Daha çok akıllı telefonları kesimlerine ayırarak ne kisimar kolay tamir edilebildiğini gözler önüne seren iFixit, artık de Galaxy Buds Live’ı mercek altına aldı ve Samsung’un yeni tam kablosuz kulaklığını nasıl bir mühendislikle bir ortaya getirdiğini ortaya çıkardı. iFixit’in görüntüsüne nazaran Galaxy Buds Live, tamir edilebilirlik konusunda epey âlâ bir noktisima.

Öncelikle Samsung’un Galaxy Buds Live’daki irili ufaklı pek çok parçayı bir ortaya getirmek için en az adetda vida kullandığının altını çizelim. Samsung, Galaxy Buds Live’ı daha tamir edilebilir bir aygıt haline getirebilmek için neredeyse tüm modülleri erişilebilir kılmış ve modülleri bir ortisima tutmak için daha çok sentetik yapıştırıcılara emniyetmiş.

Muhtemelen hiçbirimiz Galaxy Buds Live’ı meskende modüllerine ayırıp tamir etmeyeceğiz. Yeniden de kolay tamir edilebilirlik, uzun vadede bataryayı ya da farklı bir parçayı değiştirme özgürlüğü sunacağından aygıtın kullanım ömrünün uzamasını sağlayabilir.

Samsung Galaxy Buds Live'ın tamir edilebilirliğini gösteren görüntü

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Buds Live Parçalarına Ayrıldı (Video)