Mobil

Samsung Galaxy A52 5G’nin Render Görselleri Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki sene de her sene olduğu üzere birçok amiral gemisi, orta segment aygıtı kullanıcılarına sunacak. Buna ek olarak şirketin elinden bütçe dostu aygıtlar da çıkacak ki Galaxy A32 5G, düşük fiyatı ve 5G irtibat seçeneğiyle dikkat çeken modellerden olacak.

Ayrıyeten Galaxy A12 ve Galaxy A02 modellerinin de 2021’in birinci çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor. Lakin yalnızca LTE dayanağıyla gelecek olan Galaxy A12 ve Galaxy A02’nin bilakis ultra süratli 5G özelliğine sahip olacak olan Snapdragon 750G işlemcili Galaxy A52 de kullanıcılara sunulacak.

Galaxy A52, Samsung’un en satın alınabilir 5G modeli olacak

samsung galaxy a52 5gnin render gorselleri ortaya cikti 0 Dz38vfd7

Samsung Galaxy A52‘nin fiyatıyla ilgili şimdi bir bilgi bulunmasa da şirketin önümüzdeki sene çıkartacağı en uygun fiyatlı 5G akıllı telefon modeli olacağı söz ediliyor. Şirket, geçtiğimiz ay dört art kameraya sahip uygun fiyatlı Galaxy A42 5G modelini duyurmuştu. Görünüşe nazaran Galaxy A52 de A42 5G’nin yolundan ilerleyecek.

Güney Koreli şirketin önümüzdeki sene çıkaracağı Galaxy A52’nin render görselleri ortaya çıktı. Görsellere nazaran telefonun art tarafında 3 sayı kamera bulunacak fakat bu kamera modülü ne dikdörtgen ne de kare dizayna sahip olacak. Dikey olarak dizilmiş üçlü kamera sisteminin çabucak yanında 2 isimet LED flaş bulunacak.

samsung galaxy a52 5gnin render gorselleri ortaya cikti 1 hJsFt9L7

(NOT: Haberimizin kaynağı olarak kullandığımız Android Authority, Galaxy A52 render görselleri olarak Galaxy A32 5G’ye ilişkin üstteki görselleri kullanmıştır)

Şu an için bu üçlü kamera sisteminin çözünürlükleriyle ilgili rastgele bir bilgi bulunmasa da bir adedinin 48 MP, bir adedinin ise 2 MP derinlik sensörü olacağı iddia ediliyor. Infinity-U ekranlı telefonun parmak izi okuyucusu yan tarafta bulunacak. Telefonun alt tarafında 3,5 mm kulaklık girişi, USB-C girişi ve hoparlör bulunacak.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu