Mobil

Samsung Galaxy A32 5G Hakkında Birinci Bilgiler Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz ay Galaxy A serisine yeni bir telefon eklemişti. Bu telefon, şirketin uygun fiyatlı 5G akıllı telefonu Galaxy A42 5G’ydi. Snapdragon 750G işlemcili Samsung Galaxy A42 5G, aralık ayının kafaında Avrupa ülkelerinde satışa sunulmuştu.

Lakin görünüşe nazaran Samsung Galaxy A 42 5G, şirketin tek uygun fiyatlı 5G akıllı telefon modeli olmayacak. GalaxyClub’ın aktardığı bilgiye nazaran Samsung, şu anda yeni bir A serisi telefonu üstünde çalışıyor. Üstelik bu model, şirketin bugüne kisimar piyasaya sürdüğü en düşük fiyatlı 5G akıllı telefonu olabilir.

Samsung, en ucuz 5G dayanaklı akıllı telefonu üstünde çalışıyor:

samsung galaxy a32 5g hakkinda birinci bilgiler ortaya cikti 0

Habere nazaran Samsung, yeni 5G takviyeli A serisi akıllı telefonunu Galaxy A32 5G ismiyle piyasaya sürecek. SM-A326 model numaralı telefon, şirketin 2021 Galaxy A serisi akıllı telefon serisinde yer alacak. Telefon, 48 MP ana kamera ve 2 MP derinlik sensörünün de bulunduğu üçlü kamera kurulumuyla gelecek. Yeni telefon, argümana nazaran tıpkı Galaxy A42 5G üzere 5.000 mAh’lik bir bataryaya konut sahipliği yapacak.

Samsung’un bulunacağı segmente nazaran epey argümanlı gözüken yeni telefonu hakkındaki teknik bilgiler sadece bununla hudutlu kalıyor. Telefonun sahip olacağı işlemci, dâhili depolama yeri ve RAM ölçüsü ve ekran özellikleri üzere özellikler şu an için bilinmiyor. Ancak telefonun sahip olacağı dizayna dair bir tez bulunuyor.

samsung galaxy a32 5g hakkinda birinci bilgiler ortaya cikti 1 J5b8uFzg

Telefon dünyasının bildiği bir isim olan Sudhanshu, yeni telefon hakkında birtakım bilgiler ve görseller paylaştı. Bu paylaşıma nazaran telefon, 3,5 mm jak girişine sahip olacak ve telefonun kamera suramı dikey bir formda gözükecek. Akıllı telefonun fizikî parmak okuyucusu ve ses denetim tuşları telefonun sağ kısmında yer alacak. Paylaşılan görsellerdeyse telefon için üretileceği sav edilen müdafaa kılıfları bulunuyordu.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu