Samsung, 2021’de Yeni Bir Galaxy Note Aygıtı Çıkarmayabilir

samsung 2021de yeni bir galaxy note aygiti cikarmayabilir nhKpEqHw

Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonlarından olan Galaxy Note serisi; yüksek donanım özellikleri, büyük ekranları ve S Pen’iyle kendisine bir sadık kullanıcı kitlesi edinmeyi kafaarmıştı. Fakat Galaxy Note serisi hayranlarına bugün makûs bir haber vereceğiz.

Cnet’in Reuters’tan aktardığını habere nazaran Samsung, 2021 yılında Galaxy Note serisinin yeni sürümünü geliştirmeyi planlamıyor. İsimleri verilmeyen üç farklı kaynağa dayandırılan bilgilere nazaran Güney Koreli teknoloji devi, S Pen’i de Galaxy S aygıtlarına ve katlanabilir akıllı telefonlarına transfer edecek.

Samsung, Galaxy Note serisine elveda diyecek

samsung 2021de yeni bir galaxy note aygiti cikarmayabilir 0 OJpEAg7A

Samsung’un Galaxy Note serisine noktayı koyacağını söyleyen kaynaklardan bir tanesi, şirketin Note aygıtlarını geliştirmek için sarf ettiği eforun direkt olarak katlanabilir akıllı telefonlara yönlendirileceğini lisana getirdi.

Bildiğiniz üzere Samsung’un Galaxy markası altında birçok ayrımlı serisi bulunuyor. Örneğin Galaxy A serisi daha satın alınabilir fiyatlara sahipken Galaxy S serisi yüksek özelliklere ve hasebiyle yüksek fiyatlara sahip. Galaxy Note serisi de yıllardır yüksek fiyat ve yüksek donanım sınıfını aitken geçtiğimiz sene bu sınıfa bir de katlanabilir akıllı telefonların bulunduğu Galaxy Z serisi eklendi.

samsung 2021de yeni bir galaxy note aygiti cikarmayabilir 1 jDvKGhEV

Şirketin, ekseriyetle yaz sonları ya da güz başlarında çıkardığı Galaxy Note aygıtlar, birinci kere 2011 yılında kullanıcıların karşısına çıkmıştı. 5,3 inçlik bir ekrana sahip aygıt, o periyot için sonları zorlamıştı. Örneğin rakibi iPhone’un ekran boyutunu 3,5 inçti.

Galaxy Note aygıtları, yüksek donanımı ve S Pen üzere özellikleriyle kendisine sisimık bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştı. Hatta sahip olduğu problemli batarya sebebiyle patlama riski barındıran Galaxy Note 7’ye karşın sadık hayranlar Note serisinden aygıtlar kullanmaya devam etti.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Samsung, 2021’de Yeni Bir Galaxy Note Aygıtı Çıkarmayabilir