Rogu-lite çeşidindeki rol yapma oyunu Moonlighter 19 Kasım’da iOS aygıtlara geliyor

rogu lite cesidindeki rol yapma oyunu moonlighter 19 kasimda ios aygitlara geliyor LmdFyBXk

rogu lite turundeki rol yapma oyunu moonlighter 19 kasim da ios cihazlara geliyor126588 0

Yayıncılığını 11 bit studios’un yaptığı, geliştiriciliğini ise Digital Sun’ın yaptığı piksel grafiklere sahip rogu-lite rol yapma oyunu Moonlighter’ın iOS aygıtlar için olan çıkış tarihi açıklandı.

2018 yılında PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Switch için yayınlanan Moonlighter, 19 Kasım’da iOS aygıtlar için yayınlanacak. Oyunun yurt dışı fiyatı şu anda $16.99. Türkiye fiyatı oyun çıktığında muhakkak olacak. Oyunun boyutu 586MB ve oyunu oynayabilmek için iOS 13.0 yahut sonraki bir sürümü kullanıyor olmanız lazım. Ayrıyeten oyun yalnızca iPhone 7 ve sonrasındaki aygıtları destekliyor; yani 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus ve SE modellerinde çalışmıyor.

Oyunun tanıtım yazısını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Uzun vakit evvel arkeolojik bir hafriyat sırasında çok sayıda kapı keşfedildi. İnsanların bu tarihi geçitlerin farklı dünya ve boyutlara açıldığını fark etmesi de uzun sürmedi. Hafriyat alanının yakınında Rynoka isminde, sınırsız hazineleri aramaya çıkacak kadar yiğit ve korkusuz maceraperestlere hizmet eden küçük bir tüccar köyü bulundu.

Moonlighter rouge-lite tarzı öğelerle dolu bir Aksiyon RPG oyunudur. Saklıdan saklıya kahraman olmayı hayal eden maceraperest bir esnaf olan Will’in günlük rutinini keşfet.

Rynoka’da ticaret yaparken eserleri satışa sunabilir, fiyatlarını kendine nazaran dikkatle belirleyebilir, altın madenlerini yönetebilir, yanına yardımcı alabilir ve dükkanını yükseltebilirsin. Lakin dikkatli olmakta yarar var. Kimi karanlık bireyler pahalı mallarını çalmaya çalışabilir!

Farklı düşman ve işverenleri yenerek uğraşın ve derin dövüş sistemlerinin keyfini çıkar. Dövüşün derinliği silahlar, yetenekler, düşmanlar ve etraf ortasındaki etkileşime bağlı. Sana uyan çaba şeklini bul.

Bu küçük tüccar köyünün zenginliklerini geri kazanmak için öbür köy sakinleri hakkında daha fazla bilgi edin. Yeni işletmelerin kurulmasına yardım et ve huzurlu Rynoka köyünde bu işletmelerin büyümelerini seyret.

El işleri ve büyü sistemi ilerlemen için hayati kıymet taşır. Yeni zırh ve silah üretmek ve var olan ekipmanlara büyü yapmak için öbür köylülerle işbirliği yapman gerekecek. Bu sayede esnekliğini artıracak ve ekipmanının kullanım biçimini zenginleştireceksin.

Kapılardan yabancı dünyalara eriş ve egzotik medeniyetlerden bedelli hususları topla: kaynaklar, silahlar, zırh ve özel eserler. Ancak her şeyi taşıyamazsın! En karlı ganimetleri seninle almak için eşsiz envanter sistemini makul kullan.

Kapılar farklı dünyalara açılır. Her koşu rotası eşsizdir ve seni akıllı kararlar almaya zorlar. Bir sonraki adımda neyle karşılaşacağını asla bilemezsin. Bu yüzden her şeye hazırlıklı olman gerek. 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Rogu-lite çeşidindeki rol yapma oyunu Moonlighter 19 Kasım’da iOS aygıtlara geliyor