Yazılım

Rocket League fiyatsız oldu! İndirene 60 TL Epic kuponu fırsatı

rocket league fiyatsiz oldu indirene 60 tl epic kuponu firsati 0 SDpgDJMv

Dünyanın en tanınan oyunlarından olan Rocket League artık oynaması fiyatsız. Üretimci şirket Psyonix, Rocket League’in bugün prestijiyle hem PC hem de konsol tarafında fiyatsız olarak oynanabileceğini açıkladı.

  • Epic Store linki
  • PS Store linki
  • Xbox Store linki

Epic’ten 60 TL kupon fırsatı

Rocket League’in fiyatsız olmasıyla birlikte Epic’ten hoş bir haber daha geldi. Epic Store’da Rocket League’i kütüphanesine ekleyen herkese şu anda 60 TL’lik kupon dağıtılıyor. Kampanya önümüzdeki bir ay boyunca geçerli olacak, yani 23 Ekim’e kadar vaktiniz var.

Epic’in dağıttığı yeni kuponların geçerlilik mühleti 1 Kasım’a kadar. 19 Kasım’da çıkacak olan Cyberpunk 2077 için kullanılamıyor. Ayrıyeten daha evvelce kullanmadığınız kuponlarınız varsa bu yeni kuponu onlarla birleştiremiyorsunuz. Son olarak en az satın alma limiti tekrar 80 TL olarak belirlenmiş.

Epic Games mağazasında şu anda değerli kimi indirimler de var. Örneğin Red Dead Redemption 2, GTA 5, Borderlands 3, Detroit: Become Human, Metro Exodus şu anda indirimde ve 60 TL’lik kuponlarınızı bu oyunlarda kullanabilirsiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu