Robot Süpürge İncelemesi: Xiaomi Mi Robot Vacuum

robot supurge incelemesi xiaomi mi robot vacuum

Son yıllarda konutumuzu temizlemek için akıllı robot süpürgeleri kullanmaya kafalisimık. Bu robot süpürgeler biz meskende yokken dahi kendi kafaına tüm konutu temizlemeye devam edebiliyor. Bu akıllı süpürgeler ortasında da en çok dikkat çeken markalar ortasında Xiaomi yer alıyor. Bizler de bugün sizlere, kendi kendine tüm konutu temizleyen akıllı robot süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum’u tanıtacağız.

Şu anda Cuma İndirimleri’ne özel bir fiyatla ulaşabileceğiniz Xiaomi Mi Robot Vacuum Süpürge, 1800 Pa (pascal) hava basıncını sizlere sunuyor. Son derece güçlü bir çekim gücüne sahip olan bu süpürge, küçük yapısı sayesinde masa, koltuk üzere mesken eşyalarının altına girip buraları da temizleyebiliyor.

robot supurge incelemesi xiaomi mi robot vacuum 0 SSFNaD2J

Birinci kullandığınızda Xiaomi Mi Home taşınabilir uygulamasına bağlisimığınız robot süpürge, insan gücüne gereksinim duymisiman konutunuzun bir haritasını çıkararak bir sonraki temizlemede bu bilgilerden yararlanıyor. Bilhassa konutunda evcil hayvan bulunan beşerler için hayat kurtarıcı bir eser olan Xiaomi Mi Robot Vacuum, 10 mm kenar temizleme özelliği sayesinde konutunuzu en küçük detayya kadar temizleyebiliyor.

Xiaomi Mi Robot Vacuum özellikleri

Xiaomi Mi Robot Vacuum, 5.200 mAh’lik bir batarya ile donatılmış durumda. Tam şarjda kesintisiz 2,5 saatlik bir paklık imkanı sunan robot süpürge, gücü yüzde 20’nin altına düştüğünde otomatik olarak şarj standına dönüyor. Şarjı yüzde 80’e ulaştığında ise yarım kmekan işleri varsa o paklık programına kaldığı mekanden devam ediyor.

8a98052a21b6a0e5b8e73f1535e5isimc37868fcab

Xiaomi Mi Robot Vacuum’u Cuma İndirimleri kapsamında çok daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Eseri satın almak için burisimaki irtibata tıklayabilir, ayrıyeten 26 – 29 Kasım tarihleri ortasında geçerli Promosyon Koduna da göz atabilirsiniz. Promosyon Kodu’nun “ROBOT2” olduğunu da hatırlatalım. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri görüntü ile baş başa bırakıyoruz. Âlâ seyirler.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Robot Süpürge İncelemesi: Xiaomi Mi Robot Vacuum