Robinhood CEO’su Kripto Para Hizmetlerini Genişleteceklerini Açıkladı

robinhood ceosu kripto para hizmetlerini genisleteceklerini acikladi nfT13cX2

Robinhood, kıymetli fiyat hareketleri sırasında DOGE ve GME ticaretini yasakladıktan sonra tekraren adil olmayan ticaret uygulamaları ve Wall Street bâtın mutabakatı ile suçlandı. Lakin firma artık kripto para hizmetlerini genişleteceğini duyurdu.

Robinhood CEO’su Vlad Tenev, şirketin daha fazla kripto para listeleyeceğini ve fazladan kripto para işçisi işe alacağını açıkladı. Genişleme, şirketin çeşitli “meme pay senetlerini” listeden çıkarmasıyla ilgili büyük bir tartışmanın akabinde geldi.

Robinhood, Kripto Para Amaçlarını Ortaya Çıkarıyor

Perşembe günü yayınlanan bir görüntüde Tenev, şirketin cüzdan özellikleri üzerinde çalıştığını ve yeni kripto para listelemelerini değerlendirdiğini söyledi.

“Bunu olabildiğince süratli bir halde halletmeye çalışacağız. Ve göreceğiz. Yol boyunca yeni kripto paralar ekleyebiliriz.”

Tenev, şirketin bir “ton” kripto para çalışanı işe alacağını kelamlarına ekledi ve Coinbase ve öteki kripto borsalarını eleştirmek için açıklamalar yaptı. Tenev, şunları söyledi:

“Coinbase yahut bunlardan kimilerini kullanarak küçük oranlarda takas yapsanız bile % 1, % 2 ve hatta daha fazlasını ödüyorsunuz.”

CEO, fiyatları artıran bir toplumsal medya çılgınlığı sırasında GME paylarının ve öteki varlıkların listeden çıkarılması nedeniyle şirketin maruz kaldığı itimat kaybını da açıkça lisana getirdi. Tenev, en son görüntüde Robinhood’ın uğradığı prestij hasarını kabul etti ve “gerçek öyküyü oraya çıkarmak için elimizden gelenin en uygununu yapıyoruz” dedi.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Robinhood CEO’su Kripto Para Hizmetlerini Genişleteceklerini Açıkladı