Ripple (XRP) Önemli Bir İsmi Daha Kadrosuna Kattı

ripple xrp onemli bir ismi daha kadrosuna katti dqwpzYNE

Uber CBO’su ve Goldman Sachs’ın kıdemli üyesi Brooks Entwistle, Ripple’a katıldı.

Uber’in eski işletme müdürü Brooks Entwistle, blockchain şirketinin Güneydoğu Asya bölgesindeki operasyonlarını ölçeklendirmek için Ripple’a katıldı. Kendisi Ripple’ın Singapur’daki bölgesel genel merkezinde çalışacak.

Entwistle, Uber’deki misyonundan evvel, Goldman Sachs’ta 18 yıldan fazla vakit geçirerek, bankacılık devinin Güneydoğu Asya’daki ünitesinin genel müdürü ve lideri oldu. LinkedIn gönderisinde, fintech ve kripto paraya geçmenin kendisi için “bariz bir seçim” olduğunu yazdı:

“Asya’da yirmi yıldan fazla bir müddettir yaşamak ve çalışmak için harcanan bu dinamik bölgede finansal hizmetleri ve teknoloji şirketlerini ölçeklendirmek, fintech ve kriptoya geçmek bariz bir seçimdi.”

Daha evvel de bildirildiği üzere Ripple, Ocak ayında en güzel Amazon yöneticilerinden birisini de işe almıştı.

Ripple’ın Asya Hasreti

Ripple, geçen yıl Güneydoğu Asya’da RippleNet ağındaki süreçlerde on kat artış olduğunu sav ediyor.

Blockchain şirketi ayrıyeten 2020’de bir evvelki yıla nazaran iki kat daha fazla mutabakat imzaladı. Son olarak, Singapur merkezli BKK Forex imzaladı. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Reuters ile yaptığı son röportajda, düzenleyici netlik nedeniyle şirketinin Asya’daki büyümesini sürdürebileceğini söyledi.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Ripple (XRP) Önemli Bir İsmi Daha Kadrosuna Kattı