Kripto Para

Ripple (XRP) Davaya Rağmen Ortaklıklarda Hız Kesmiyor

Ripple (XRP), SEC davasına karşın, yeni iştirakler kurmaya sürat kesmeden devam ediyor.

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse’un Reuters’a yaptığı açıklamaya nazaran şirket, SEC’in açtığı davadan bu yana, bankacılık kurumları ile 15 yeni mukavele imzalamayı başardı. Garlinghouse’a nazaran, Ripple Asya ülkeleri ile epey uyumlu bir biçimde çalışabiliyor.

Japonya ve Asya kıtasında işlerimizi büyütmeyi sürdürebildik. Zira bu pazarlarda bulunan yasal düzenlemelere ait gereksinimimiz olan netliğe sahibiz.

SEC’in açmış olduğu davanın akabinde, mevzuyla ilgili olarak Japonya Finansal Hizmetler Ajansı da bir açıklama gerçekleştirmişti. Kurum yaptığı açıklamada XRP’yi bir menkul değer olarak görmediklerini vurgulamıştı. Bu açıklama ile birlikte İngiltere’de ve Singapur’da yer alan düzenleyicilerden de benzeri açıklamalar geldi.

Ripple Yoluna Devam Ediyor

SEC davasının akabinde, MoneyGram, Ripple ile iştiraklerini askıya aldığını duyurmuştu. Böylece şirket değerli bir darbe daha almış oldu. Bununla birlikte birçok kripto para borsası da XRP’nin delist edildiğini açıklamıştı. Lakin her şeye karşın Ripple, iştiraklerini geliştirmeyi sürdürüyor.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu