Rick and Morty’nin 7. dönemi için çalışmalar çoktan başlamış

rick and mortynin 7 donemi icin calismalar coktan baslamis

rick and mortynin 7 donemi icin calismalar coktan baslamis 0 CvAQ3p8q

2013 yılında Adult Swim kanalında yayın hayatına başlayan son periyodun tanınan ve başarılı animasyon serilerinden Rick and Morty’nin yaratıcısı Dan Harmon, serinin geleceği hakkında konuştu.

Birkaç ay evvel dördüncü döneminin ikinci kısmı yayınlanan Rick and Morty dizisinin şu anda beşinci dönemi üzerinde çalışıldığı biliniyor fakat Dan Harmon daha uzak gelecekten bahsetti. Dan Harmon’ın söylediğine nazaran dizinin yedinci dönemi için de çalışmalar çoktan başlamış. 

Dan Harmon geçtiğimiz haftalarda pandemi periyodunda konutta kalmanın Rick and Morty’e güzel geldiğini söylemişti. Hem yeni dönemi fazla beklemeyeceğimizi hem de daha başarılı olacağına inandığını söylemişti. Ayrıyeten yeni dönemde ve ileride Space Beth karakterini görmeye devam edeceğimizi de eklemişti.

Rick and Morty’nin beşinci dönemi ile ilgili şu an için ne yazık ki hiçbir şey bilinmiyor lakin yakın vakitte en azından bir tarih paylaşılması bekleniyor. Dizinin yayınlanan birinci dört dönemini şu anda Netflix’te bulabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Rick and Morty’nin 7. dönemi için çalışmalar çoktan başlamış