Resmen açıklandı: Xiaomi Mi 11’in kutusundan şarj aygıtı çıkmayacak

resmen aciklandi xiaomi mi 11in kutusundan sarj aygiti cikmayacak

resmen aciklandi xiaomi mi 11in kutusundan sarj aygiti cikmayacak 0

Apple‘ın akabinde Samsung’un da bir sonraki amiral gemisi telefonunun kutusundan şarj aygıtını kaldıracağı söyleniyordu. Artık ise bir öteki dev üreticinin bu listeye katılacağı resmi olarak onaylandı.

Xiaomi CEO’su Lei Jun, önümüzdeki hafta tanıtılacak Mi 11‘in kutusundan şarj aygıtı çıkmayacağını, akıllı telefonun yalnızca USB Type-C kablosuyla birlikte geleceğini açıkladı.

resmen aciklandi xiaomi mi 11in kutusundan sarj aygiti cikmayacak 1 Uitk6q2m

İşte ince Xiaomi Mi 11 kutusu

Tecrübeli yönetici ayrıyeten Xiaomi Mi 11 kutusunun imajını de paylaştı. Kutuda şarj aygıtı bulunmadığı için kalınlık güzelce azalmış durumda. Hatta iPhone 12 kutusu kadar ince olduğunu söyleyebiliriz.

Lei Jun bu kararın tüketiciler tarafından anlayışla karşılanmayabileceğinin, hatta eleştirilebileceğinin farkında olduklarını tabir etti. Ayrıyeten “çevreyi müdafaa” ismine yeterli bir tahlil olup olmadığını sordu.

resmen aciklandi xiaomi mi 11in kutusundan sarj aygiti cikmayacak 2 9ggK53Eu

“Xiaomi’nin yaklaşımı Apple’dan farklı olacak”

Taşınabilir dalın emniyetli bilgi kaynaklarından biri olan Ice Universe, tüketicilerin panik yapmaması gerektiğini çünkü Xiaomi’nin bu bahisteki yaklaşımının Apple’dan farklı olacağını söyledi.

Çinli şirketin şarj aygıtıyla ilgili ne tıp bir yaklaşım sergileyeceği bilinmiyor. İsteğe bağlı standart bir şarj aygıtı ve fiyat karşılığında daha güçlü bir güç adaptörü sunmayı planlıyor olabilir. Her halükarda tüm ayrıntıları 28 Aralık‘ta yani yalnızca iki gün sonra öğreneceğiz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Resmen açıklandı: Xiaomi Mi 11’in kutusundan şarj aygıtı çıkmayacak