Renkli Lens Fiyatları

lens fiyatlari

Teknolojinin gelişmesi sağlık alanındaki gelişmeleri olumlu yönde etkileyerek daha teknolojik özelliklere sahip ürünlerin üretilmesini sağlamıştır. Bu önemli gelişmelerden biri de göz rahatsızlıklarını ve görme bozukluklarını ortadan kaldırmak amacıyla lensler üretilmeye başladı.

Bu medikal ürünler hem sağlık alanında kullanılırken aynı zamanda kozmetik ürün olarak da kullanılıyor. Renkli lenslerin daha çok ilgi gördüğü günümüzde insanlar istedikleri rengi kullanarak göz rengini değiştirebilir.

Renkli lensler oldukça fonksiyonel özelliğe sahip ürünlerdir. Çünkü kullanıcılarına sahip olmak istedikleri göz rengini elde etmelerine yardımcı olduğu gibi görme bozukluklarını da ortadan kaldırır. Renkli lens fiyatları farklılık göstermekle beraber genelde uygun fiyatlar doğrultusunda insanlara sunulmuştur. İçerisindeki lens sayısı fiyatların belirlenmesinde büyük role sahiptir.

freshlook

Renkli Lens Çeşitleri Nelerdir?

Renkli lensler zengin bir çeşitliliğe sahip olduğu için kullanıcılarına ürün seçme imkânı tanımıştır. Bu lens çeşitleri kendi içerisinde iki kategoriye ayrılır. Bunların bir kısmı numaralıdır. Yani göz rahatsızlığı bulunan kişiler için hazırlanmıştır. Diğer kategoride yer alan ürünler ise daha çok kozmetik amaçlı tercih edilen renkli lenslerdir.

Bu lenslerin numarası yoktur. Renkli lensler şu şekildedir: Air oltix colors (numaralı, numarasız), Freshlook hareli numaralı, freshlook colors haresiz numaralı, freshlook colors haresiz numaralı, numarasız, Freslook One Day numaralı, numarasız, Air optix colors numaralı 4 kutu, numarasız 4 kutu şeklinde gruplara ayrılır. Bu lens çeşitlerinin renk seçenekleri oldukça fazladır. Bazı lens çeşitlerinin içerisinde 12 farklı renk seçeneği bulunuyor. Bu yönüyle renkli lensler büyük bir ilgi görüyor.

Renkli Lens Fiyatları

Renkli lensler kişilerin sahip olmak istedikleri cesur göz rengine sahip olmaları için üretilmiştir. Bu sebeple yüz yapısına uygun tercih edilen renkli lensler ile etrafınızdakileri büyüleyebilirsiniz. Renkli lens fiyatları kendi içerisinde farklılık gösteriyor. Çünkü satılan lensler tek kutu içerisinde olduğu gibi paket halinde de satışa sunulmuştur.

Bu sebeple fiyatlar farklılık gösterebilir. Aynı zamanda bazı lens çeşitleri kampanya döneminde oldukları için bu lenslere daha uygun fiyatlarla sahip olmak mümkündür. İstediğiniz göz rengini ve uygun fiyatları renkli göz lensleri kategorisinde bulabilirsiniz.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER

Sıradaki içerik:

Renkli Lens Fiyatları