Redmi, Yeni Akıllı Saati ‘Watch’u Duyurdu

redmi yeni akilli saati watchu duyurdu epfRFXYd

Piyasaya sürdüğü eserlerle teknoloji tutkunlarını etkilemeyi kafaaran Redmi, “Watch” olarak isimlendirdiği akıllı saatini duyurdu. Teknik özelliklerine karşın mükemmel uygun bir fiyata sahip olan Redmi Watch, Xiaomi/Redmi hayranlarının favorilerinden olmayı kafaaracak üzere görünüyor.

Redmi’nin yeni akıllı saati, 1,4 inç büyüklüğünde kare yapılı bir LCD ekrana sahip. 120’den fazla ekran kaplamasına sahip olan akıllı saat, bu sayede kullanıcılara, bireye özel tecrübe sunmayı amaçlıyor. Tek bir tuş ile denetim edilebilen Redmi Watch, yalnızca 35 gram yükü ile de bilekte yokmuş hissi veriyor. Kullanıcılar bu akıllı saate, 3 ayrımlı gövde renginin yanı sıra 5 farklı kayış modeliyle sahip olabiliyorlar.

Redmi Watch, işte bu türlü görünüyor

redmi yeni akilli saati watchu duyurdu 0 C9B1CDHH

Redmi Watch, 7 gün kullanıma imkan sunan 230 mAh kapasiteli bir pile sahip. Bluetooth 5.0 dayanağı ile hem Android hem de iOS aygıtlarda kullanılabilen akıllı saat, kullanıcılara NFC takviyesi de sunuyor. 7 ayrımlı spor aktivitesi için takip imkanı sunan Redmi Watch, 5 ATM su basıncına sağlam oluşuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi kafaaracak üzere görünüyor.

Redmi’nin yeni akıllı saati, kalp atış suratı, uyku ve genel sıhhat durumu takibini daima olarak yapabiliyor. Üstelik bu akıllı saatin 30 gün öncesine kisimar tuttuğu kayıtlara da ulaşılabiliyor. Xiaomi’nin “Xiao AI” isimli sesli asistanına da takviye veren akıllı saat, bu sesli asistanın sunduğu tüm imkanların deneyimlenilmesine imkan sağlıyor.

redmi yeni akilli saati watchu duyurdu 1

Redmi tarafından yapılan açıklamalara nazaran Çinli tüketiciler, 1 Aralık prestijiyle bu akıllı saati satın alabilecekler. Fiyat noktasına geldiğimizde ise inanması güç bir halde, bu akıllı saatin fiyatının sisimece 40 dolar (yaklaşık 315 TL + vergiler) olduğunu görüyoruz. Redmi’nin yeni akıllı saatinin Türkiye pazarına ne vakit geleceği ise şu an için bilinmiyor.

Bu arisima Redmi, düzenlediği aktiflikte 108 MP kameralı en yeni akıllı telefonu Note 9 5G’yi de tüketicilerin beğenisine sundu. Bu telefonla ilgili ayrıntılara da burisimaki haberimizden ulaşabilirisiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Redmi, Yeni Akıllı Saati ‘Watch’u Duyurdu