Giyilebilir Teknoloji

Realme Watch ve Buds Air Neo Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı

Son devirlerde isminden kelam ettirmeyi başaran teknoloji üreticisi Realme, kısa bir müddet evvel duyurduğu Buds Air Neo kablosuz kulaklığı ve Realme Watch adli akıllı saatini Türkiye’deki hayranlarının hizmetine sundu. Realme’nin Türkiye pazarındaki yeni eserleri, bilhassa de uygun fiyatlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi kafaaracak üzere görünüyor.

Realme, Buds Air Neo adli kablosuz kulaklığıyla ilgili yaptığı açıklamalarda, kablosuz kulaklığın 17 saate kadar kullanım imkanı sunacağını açıklamıştı Bluetooth 5.0 irtibat takviyesine sahip olan kablosuz kulaklık, akıllı telefonlara süratli bir formda bağlanıyor, ayrıyeten sahip olduğu muhteşem düşük gecikme modu ile de oyuncuları etkileyecek üzere görünüyordu. İşte bu kablosuz kulaklık artık ülkemizde de satın alınabiliyor.

Realme Buds Air Neo’nun tasarımı bu türlü görünüyor

realme watch ve buds air neo turkiyede satista iste fiyati 0 3Q7HFCQr

Realme Buds Air Neo, IPX4 sertifikasına sahip. Bu sertifika, yapıtin su sıçramalarına karşı sağlam olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten ülkemizdeki tüketiciler, bu kablosuz kulaklığa kırmızı, beyaz ve mavi renklerde sahip olabiliyorlar. Apple’ın AirPods modelleriyle tasarım anlamında benzerlikler gösteren bu kablosuz kulaklık, Türkiye’deki teknoloji perakendecilerinden 399 TL karşılığında satın alınabiliyor.

Realme Watch, piyasadaki en uygun fiyatlı akıllı saatlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor

realme watch ve buds air neo turkiyede satista iste fiyati 1

1,4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan Realme Watch, 12 ayrımlı ekran dizaynıyla kullanılabiliyor. Bu dizaynlarla yetinmeyen kullanıcılar, 100’den fazla ekran dizaynını da indirip kullanmaya başlayabiliyorlar. Kullanıcılar, kalp atış durumlarını ve kanlarındaki oksijen düzeyini de bu akıllı saat sayesinde 7 gün 24 saat boyunca takip edebiliyorlar. Üstelik bu özellik, ölçülen kıymetlerde olağan dışı hareket olduğunda kullanıcıyı uyarıyor.

Realme Watch’un 14 ayrımlı spor aktivitesini takip edebilme özelliği bulunuyor. Ayrıyeten bir kullanıcı, bu akıllı saati kullanırken su içmek ya da günlük isimım amacına ulaşabilmek için hatırlatıcılar kurabiliyor. Link adli bir uygulamaysa akıllı telefonun kamera donanımının denetim edilmesine ek olarak, çeşitli uygulamalardan gelen bildirimlerin görüntülenebilmesini sağlıyor. 

Realme yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara nazaran şirketin birinci akıllı saati, siyah, kırmızı, mavi ve yeşil renkli kordonlarla satın alınabiliyor. Tıpkı Buds Air Neo üzere teknoloji perakendecileri üzerinden satın alınabilen akıllı saatin fiyatı ise 599 TL olarak belirlenmiş durumda. Akıllı saat, ülkemizde uygun fiyatlı yapıt arayışında olan tüketicileri kendine çekmeyi başaracak üzere görünüyor.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu