Realme Watch S Pro tanıtıldı: AMOLED ekran, SpO2 sensörü, 14 gün pil ömrü

realme watch s pro tanitildi amoled ekran spo2 sensoru 14 gun pil omru njzTDvBr

realme watch s pro tanitildi amoled ekran spo2 sensoru 14 gun pil omru 0 gfFFZJss

Realme geçtiğimiz ay Watch S akıllı saatini Avrupa pazarına sunmuştu. Çinli şirket artık de aygıtın daha gelişmiş bir versiyonunu duyurdu.

Realme Watch S Pro olarak isimlendirilen model 454 x 454 piksel çözünürlükte 1.39 inç AMOLED ekran taşıyor. Ebediyen açık ekran (Always-on Display) dayanağı sunan panel 450 cd/m2 parlaklık bedeline sahip.

realme watch s pro tanitildi amoled ekran spo2 sensoru 14 gun pil omru 1 9NHHRf7L

Realme Watch S Pro, 100’den fazla saat yüzü ile geliyor. Aygıtta kandaki oksijen ölçüsünün ölçülmesini sağlayan SpO2 sensörü ve kalp atış suratı monitörü mevcut.

Akıllı saat yüzme, kriket, yoga, koşu, yürüyüş ve bisiklet sürme üzere idmanları takip etmek için 15 farklı spor modunu destekliyor.

realme watch s pro tanitildi amoled ekran spo2 sensoru 14 gun pil omru 2 mhm9qPOi

Tek şarjla 14 gün pil ömrü

Realme Watch S Pro gücünü çift çekirdekli ARM Cortex-M4 işlemcisinden alıyor. Aygıtın 5 ATM’ye kadar suya sağlam olduğunu ve çift uydu takviyeli GPS sensörü ile donatıldığını belirtelim.

Şirket yeni akıllı saatinde 420 mAh kapasiteli batarya kullanmış. Bu da Realme Watch S Pro’nun tek şarjla 14 güne kadar pil ömrü sunmasını sağlıyor.

realme watch s pro tanitildi amoled ekran spo2 sensoru 14 gun pil omru 3 2ThuHii1

Akıllı saat 29 Aralık prestijiyle Hindistan’da satışa sunulacak. Realme Watch S Pro’yu satın almak isteyenlerin 135 doları gözden çıkarması gerekecek. Saatin küresel pazarda ne vakit piyasaya sürüleceği şimdi bilinmiyor.

Sıradaki içerik:

Realme Watch S Pro tanıtıldı: AMOLED ekran, SpO2 sensörü, 14 gün pil ömrü