realme Watch S Pro İçin Tanıtım Görüntüsü Yayınlandı

realme watch s pro icin tanitim goruntusu yayinlandi 31i1mz3M

Akıllı telefon üreticileri bir yandan akıllı telefonlarını çıkarırken bir yandan da akıllı saatler geliştiriyorlar. Akıllı saat geliştiren akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi de BBK Electronics’in alt kuruşlarından realme.

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi, geçtiğimiz ay Watch S ismini verdiği modelini tanıtmıştı. Görünüşe nazaran realme Watch S’i artık de Pro varyantı takip edecek. Şirket, geçtiğimiz günlerde Watch S Pro’ya bir fotoğraf yayınlamıştı, artık de bunu Twitter’da paylaşılan bir tanıtım görüntüsü takip etti.

realme Watch S Pro, AMOLED ekranla birlikte gelecek

realme Link (@realmeLink) resmi Twitter hesabından paylaşılan görüntüde, akıllı saatin AMOLED ekranına dikkat çekildi. Paylaşılan görüntüde, Hindistan sineması Bollywood’un ünlü aktrislerinden Shrisimdha Kapoor yer aldı.

Şu an için saate dair AMOLED ekranı ve kalp atış suratı sensörü dışında çok fazla şey bilinmiyor. Şirketin, ilerleyen günlerde yeni akıllı saatine dair paylaşımlarla birlikte daha fazla bilginin ortaya çıkacağı kestirim ediliyor.

realme watch s pro icin tanitim goruntusu yayinlandi 0 EWlAayiY

Paylaşılan tanıtım görüntüsüne ek olarak realme Hindistan ve Avrupa CEO’su Madhav Sheth de Watch S Pro‘nun prototipinin gösterildiği bir fotoğraf paylaştı. Üstte da görebileceğiniz fotoğrafta dairesel ekranlar ve birtakım fizikî düğmeler yer alıyor. Hepsinin ekranı dairesel dizayna sahip olsa da farklı malzemelerden yapılmış kayışların olduğu görülüyor.

Watch S Pro’nun 1,3 inç LCD ekran ve 390 mAh bataryalı Watch S’e nazaran birtakım geliştirmelerle gelmesi bekleniyor. Şu an için bu akıllı saatin fiyatına dair rastgele bir bilgi bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

realme Watch S Pro İçin Tanıtım Görüntüsü Yayınlandı