Oyun

Raziel: Dungeon Arena, Android ve iOS İçin Yayınlandı

Taşınabilir oyun geliştirme şirketi Indrasoft, Android ve iOS ekosistemlerinde erişilebilen yeni oyunu “Raziel: Dungeon Arena“yı duyurdu. Bir RPG oyunu olarak karşımıza çıkan Raziel: Dungeon Arena, oyunculara epeyce etkileyici bir tecrübe sunacak üzere görünüyor. Oyun, bilhassa de grafikleriyle oyuncuların dikkatini çekecek.

Raziel: Dungeon Arena’nın tek oyunculu modu, 10 kısım ve 60 düzeyden oluşuyor. ayrımlı zorluklarla oluşturulan bu kısımlardaki gayemiz, karşımıza çıkan tüm canavar ve zombileri yok ederek finale yanlışsız ilerlemeye çalışmak. Ayrıyeten oyuncular, Raziel: Dungeon Arena’nın hayatta kalma ya da rastgele misyonların edinilebildiği ayrımlı oyun modlarını da deneyimleyebiliyorlar.

raziel dungeon arena android ve ios icin yayinlandi 0 qFb28MEE

Oyunun dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de karakterinizi dilediğiniz üzere geliştirebiliyor olmanız. Geliştirici grup, bunu sağlayabilmek için 16 ayrımlı kabiliyet hazırlamış. Oyuncular, bu kabiliyetlerden dilediklerini geliştirmeye çalışırken yalnızca kendilerine özel karakterler yaratmış oluyorlar. Bu da oyunculara daha ayrımlı bir RPG tecrübesinin sunulmasını sağlıyor.

Raziel: Dungeon Arena, yalnızca tek oyunculu modlara sahip değil. Dileyen oyunseverler, bu oyunu öbür gerçek oyuncularla birlikte oynayabiliyorlar. Üstelik bu hususta da cömert davranan geliştirici grup, farklı özelliklere sahip olan çeşitli modlar oluşturmuş. Oyuncular, bu modlardan birini seçerek öbür oyuncuların karşısına çıkabiliyor.

raziel dungeon arena android ve ios icin yayinlandi 1

Raziel: Dungeon Arena’nın değerli özelliklerinden bir tanesi de sahip olduğu savaş sistemi. Bu sistemde oyuncular, bir müsabaka için iki farklı karakter kullanabiliyorlar. Bu sayede bu iki karakter ortasında geçiş yapıp, yeni savaş stratejileri geliştirmenize imkan sağlanıyor. Elbette bu stratejiler, oyuncuların kabiliyetlerine nazaran değişecek.

Raziel: Dungeon Arena’ya rastgele bir bedel ödemeden sahip olabiliyorsunuz. Oyun bazı satın alma seçenekleri sunuyor lakin şu an için bu satın alımların oyunda avantaj sağlayıp sağlamisimığını bilemiyoruz. Oyunu indirmek için aşağıda bulunan ilişkileri kullanarak Raziel: Dungeon Arena’nın Google Play Store ya da App Store mağaza sayfalarına erişebilirsiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu