Razer Tomahawk modüler bilgisayarı satışa çıkıyor

razer tomahawk moduler bilgisayari satisa cikiyor upF3mOf3

razer tomahawk moduler bilgisayari satisa cikiyor127488 0

Razer’ın CES 2020 fuarında görücüye çıkardığı fakat pandemi nedeniyle yaklaşık 1 yıl geciken modüler bilgisayarı Tomahawk nihayet satışa çıkıyor. Konfigürasyonda  RTX 3000 ekran kartları da var.

Razer Tomahawk özellikleri ve fiyatı

Razer Tomahawk ismini alan modüler bilgisayar kasası epey kompakt sayılabilecek yapıda. Tomahawk içerisinde ise Intel’in NUC Elements ismini verdiği hazır anakart sistemi yer alıyor. Çıkarılabilir yapıdaki bu sistemde Intel işlemci, anakart, soğutma modülü, çeşitli portlar yer alıyor. Razer ise dış tasarımı yaparak RAM, SSD, güç kaynağı ve grafik kartı üzere ögeleri belirliyor.

Razer Tomahawk modüler sistemi farklı gereksinimlere nazaran konfigüre edilebilme imkanı sunuyor. Örneğin oyuncular, grafik yahut içerik üreticileri isteklerine nazaran konfigürasyon seçimi yapabiliyor.

Temel konfigürasyonda 45 W Intel Core i9-9980HK işlemci, 750W güç kaynağı, 16GB RAM, 512GB SSD, 2TB HDD yer alıyor ve 2399$ başlangıç fiyatına sahip. GeForce RTX 3080 ekran kartı ise 3199$ düzeyine çıkarıyor. İşlemci lehimli ve bellek bileşenleri yükseltilebiliyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Razer Tomahawk modüler bilgisayarı satışa çıkıyor